dodano: 2020-07-12 23:15:01
PC

UF 2020 - Co zademonstrowano podczas post-show skupiającego się na Hyper Scape?

Autor: AnoX
UF 2020 - Co zademonstrowano podczas post-show skupiającego się na Hyper Scape?
12°
0

Hyper Scape pojawiło się także na post-show Ubisoft Forward 2020, prezentując nam jedno z przejść w ramach trybu kooperacyjnego. Co zademonstrowano?
 
Francuski wydawca zaprezentował w ramach post-show swój tytuł Battle Royale, który chce zagwarantować graczom sporo efektownych starań, dzięki czemu będziemy się mogli pobawić możliwą do zhakowania rzeczywistością.
 
UF 2020 - Co podczas post-show zaprezentował Ubisoft z Assassin's Creed Valhalla? Co nas czeka tym razem?
 
Podczas sesji mogliśmy zobaczyć całe przejście zakończone wygraną, wobec czego ujrzeć mogliśmy jak dynamiczna jest walka, jak wiele narzędzi będziemy mogli wykorzystać oraz jak hakowanie wypada w praktyce.
 
Miejscówki są bardzo ciekawe, a zabawa oferuje nam sporo swobody przemieszczania się wobec czego musimy działać z głową, zachowując przy tym wszystkim kilka ograniczeń.
 
Powiedzieć sobie jednak musimy, że w zasadzie z zewnątrz całość prezentuje się nieco "kosmicznie", ilość narzędzi i dynamika ich wykorzystania wskazuje na to, że koniecznie trzeba się dobrze zaznajomić z całym szeregiem aspektów zabawy.
 
UF 2020 - Hyper Scape doczekało się nowego, efektownego materiału wraz z wieloma informacjami o najbliższej przyszłości
 
Sprzęt wygląda nieco nieco zbyt podobnie, a w dodatku wyeliminowanie przeciwnika jest na tyle ciężkie, że całość przypomina ściganie się i zabawę w "kotka i myszkę" po budynkach.
 
Gra ma potencjał nas nieźle wciągnąć, jednakże prezentując takie materiały ciężko będzie przyciągnąć graczy nie mających zbyt wielkiej styczności z tego typu zabawą.
 
Hyper Scape jest od dziś dostępna do sprawdzenia w ramach otwartych beta testów.
 

Tagi: Hyper Scape,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama