dodano: 2022-09-21 12:00:01

Ujawniono datę premiery kart graficznych AMD RDNA 3! Urządzenia zadebiutują na początku listopada

aktualności newsy hardware Ujawniono datę premiery kart graficznych AMD RDNA 3! Urządzenia
Ujawniono datę premiery kart graficznych AMD RDNA 3! Urządzenia zadebiutują na początku listopada
10°
0

Zbliża się wyczekiwana premiera nowych kart graficznych od AMD. Oficjalną datę ujawnił wiceprezes i jednocześnie dyrektor generalny AMD Radeon, Scott Herkelman. Zapowiada się ciekawa rywalizacja na rynku, ponieważ Nvidia i Intel niedługo także wypuszczą swoje najnowsze urządzenia.

Jeśli czekaliście na konkrety od AMD w sprawie nowych kart graficznych, to możecie się ucieszyć. Wczoraj dyrektor generalny AMD Radeon, Scott Herkelman, ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że generacja RDNA 3 zadebiutuje 3 listopada. 

Zapoznaj się także z: Doczekaliśmy się zapowiedzi gry Iron Man od Motive! Marvel i Electronic Arts potwierdzają współpracę

Pojawiło się już sporo przecieków i plotek o kartach Radeon RX 7000, ale nareszcie dowiemy się więcej z oficjalnych źródeł. Herkelman napisał na Twitterze, żeby dołączyć 3 listopada do zaprezentowania światu RDNA 3. Dodał także, że wkrótce pojawi się jeszcze więcej informacji na ten temat.

AMD to niejedyna firma w branży, która planuje wypuścić nowe karty graficzne. Na debiut urządzeń nowej generacji szykuje się również Nvidia z RTX 4000 oraz Intel z serią Arc. AMD oraz Nvidia prężnie przygotowują się do wejścia swoich produktów na rynek, w tym celu urządziły przeceny poprzednich kart

Trzeba przyznać, że szykuje się naprawdę zacięta rywalizacja między tymi 3 firmami. Mimo wszystko, groźniejszym rywalem dla AMD będzie Nvidia. Urządzenie Zielonych ma być znacznie szybsze w stosunku do poprzedniej generacji, więc AMD na pewno czuje presję. 

Karty graficzne AMD RDNA 3 zadebiutują 3 listopada 2022 roku. 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://gamerant.com/amd-rdna-3-graphics-card-release-date-when/

Komentarze (0):
Reklama