dodano: 2021-05-02 23:55:01

Ujawniono Thief Simulator 2! Co czeka graczy w kontynuacji udanego symulatora?

Autor: AnoX
Ujawniono Thief Simulator 2! Co czeka graczy w kontynuacji udanego symulatora?
19°
0

Oficjalnie ujawniono Thief Simulator 2, czyli drugą odsłonę uznanego i popularnego symulatora, za które odpowiadać będzie MrCiastku, którego wydawniczo wesprze Ultimate Games S.A. Nadchodzi druga odsłona pierwszoosobowego symulatora złodzieja.

Po sukcesie pierwszego Thief Simulator, który trafił do przeszło 1,6 miliona nabywców w większości przypadków zadowolonych (85 proc. pozytywnych recenzji na Steam) zapowiedź kontynuacji wydawała się nieunikniona.

Od czasu pierwotnej premiery minęły prawie 3 lata, tymczasem doczekaliśmy się zmierzającej na przyszły rok drugiej odsłony. Tym razem samodzielny deweloper zajmie się opracowaniem wyjątkowe połączenia skradanki i symulatora złodzieja ze sporym wkładem fabularnym i otwartym światem.

Z pierwszoosobowej perspektywy będziemy grabić określone miejsca oraz ludzi, zgodnie z otrzymywanymi zleceniami. Wyzwania będą rosły krok po kroku, aż będziemy mogli zabrać się za banki czy inne, równie prestiżowe miejscówki. Nie zabraknie przygotowania, planowania oraz zacierania po sobie śladów. Gra doczeka się trzech dużych miejscówek, znacząco się od siebie różniących i oferujących inne wyzwania.

 

W Thief Simulator 2 udoskonalimy najlepsze elementy i rozwiązania znane z pierwszej części, a jednocześnie zaproponujemy graczom cały pakiet nowych możliwości. Nie zabraknie nowych celów, umiejętności i wyzwań – zapowiada COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

 

Nowa odsłona będzie większa, lepsza, ładniejsza i jeszcze bardziej emocjonująca. Z bardzo dużą uwagą podchodzimy do głosów społeczności zebranej wokół gry. Przygotowujemy też wiele niespodzianek, które powinny pozytywnie zaskoczyć graczy lubiących poprzednią część. W efekcie Thief Simulator 2 zaoferuje wszystko to, co podobało się graczom, i wiele więcej – dodaje Rafał Jelonek.

 

Thief Simulator 2 ma zadebiutować w 2022 roku na komputerach osobistych Na 2023 r. planowane są wydanie gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/Series S i Nintendo Switch.

Karta na Steam

Wydawca gry spółka Ultimate Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama