dodano: 2018-12-16 23:20:02
PC

Unheard, czyli NEXT Studios stawia na dźwięk i jego charakter

Autor: AnoX
Unheard, czyli NEXT Studios stawia na dźwięk i jego charakter
20°
0

Unheard to zupełnie nowa gra NEXT Studios, które tym razem zdecydowało się skoncentrować na dźwiękach wszelkiej maści, które okażą się istotne dla zabawy.
 
Pochodzące z Azji studio zdecydowało się zapowiedzieć zupełnie nowy tytuł, który na początku przyszłego roku pozwoli graczom zapoznać się z opowieścią określaną jako "radio dramat". W tym wypadku przeniesiemy się do przyszłości, gdzie jako detektyw będziemy mogli z rozwikłaniem tajemnicy z użyciem tylko i wyłącznie ograniczonych środków. W tym wypadku nie będziemy mieli żadnego wglądu, ale jako "sound hunter" będziemy mogli sobie poradzić nawet z takimi brakami. 
 
Naszym zadaniem będzie rozwikłanie tajemnicy poprzez poznanie postaci, zrozumienie relacji pomiędzy nimi, odkrycie motywacji oraz ułożenie wszystkiego w jeden logiczny ciąg. 
 
Ogólna opowieść ma być nieliniowa i zawsze ma bazować na naszych działaniach i decyzjach, które będą kształtować ogólną historię. Produkcja symuluje czas rzeczywisty, w związku z czym otrzymamy sporą dawkę realizmu. Mimo pewnych narzędzi i tak będzie nam dane zrealizować swój cel. 
 
Reżyser kreatywny Nick Zhang jest podekscytowany wprowadzeniem gry, która eksperymentuje z integracją dźwięku wraz z główną rozgrywką w stylu detektywistycznej gry logicznej: - Postanowiliśmy stworzyć wyjątkową rozgrywkę, w której nie tylko gracze będą słuchać rozmów w grze, ale także zmusza także graczy do ucieleśniania detektywa za pomocą logiki, rozumowania i dedukcji w celu rozwiązania zbrodni. To prawdziwy hołd dla dramatów radiowych z dawnych czasów. -
 
Unheard pojawi się na Steam w styczniu 2019 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama