dodano: 2020-09-25 19:45:01
PC

Unholy, przygodowa gra akcji, horror typu stealth. Wciel się w matkę w poszukiwaniu dziecka w umierającym świecie kast

Autor: agusia16
Gra: Unholy
Unholy, przygodowa gra akcji, horror typu stealth. Wciel się w matkę w poszukiwaniu dziecka w umierającym świecie kast
24°
0

Unholy, przygodowa gra akcji, horror typu stealth stworzony przez Duality Games. Wciel się w matkę w poszukiwaniu dziecka w umierającym świecie kast.
 
Stealth horror, przygoda z elementami akcji, różny sposób rozgrywki i niezwykle mroczny świat, który umiera. Wszystko to znajdziecie w kolejnej grze nastawionej na straszenie. Tytuł jest tworzony przez niezależne studio Duality Games i nosi tytuł Unholy. 
 
Przeczytaj także: Filmy z dreszczykiem do obejrzenia podczas domowej kwarantanny
 
Na premierę Unholy będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać, bo przewidywana jest dopiero w roku nadchodzącym, ale już w tej chwili możemy ją dodawać do swojej listy życzeń na platformie Steam. 
 
Fabuła, która skupiona jest na mroku, przygnębiającej atmosferze, która łączy zarówno elementy skradandowe, jak i akcji. Tytuł jest tak skonstruowany, by móc go przejść w wybrany dla gracza sposób. Możemy zatem dane zadania wykonywać po cichu, przekradając się obok strażników, możemy także uciec się do morderstwa. Gra pozwoli nam także zanurzyć się w odmętach naszego szaleństwa. Istotą gry jest podział na kasty jakimi zdominowane jest miejsce, w którym przyjdzie nam przebywać. Wykorzystując możliwości kast społecznych możemy podszyć się pod danych członków gryp społecznych. Trzeba tylko pamiętać, że niesie to za sobą pewne konsekwencje. 
 
Bohaterką opowieści i postacią, w którą się wcielamy jest Saidah, matka poszukująca swojego porwanego dziecka. Akcja gry dzieje się na na umierającej planecie, wiodąc Saidah po makabrycznych ulicach, ostatniego miasta w krainie, która wkrótce przestanie istnieć. Protagonistka będzie zmuszona rzucić wyzwanie reżimowi, który tu panuje, sprzeciwiając się kastowości i podziałowi ludzi na gorszych i lepszych. celem Saidah jest uratowanie swojego dziecka i poznanie drogi i możliwości ucieczki.
 
W mieście po którym wędrujemy króluje przemoc, ale przede wszystkim strach.  Strach przed byciem zauważonym przez osoby z wyższych kast, przed tajemniczą plagę, która zabija miasto, strach przed złapaniem przez maniaków czy mroczną bestię, która przemierza ulice ostatniego miasta tylko nocą. 
 
Gra zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na Steam w wersji na PC w 2021 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama