dodano: 2016-05-31 20:10:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Uniwersum Metro 2033 otrzyma kolejną grę? - Zapowiedź odbędzie się na E3

Autor: AnoX
Uniwersum Metro 2033 otrzyma kolejną grę? - Zapowiedź odbędzie się na E3
20°
1

4A Games zamierza stworzyć kolejną odsłonę serii Metro, która bazuje na uniwersum stworzonym przez D. Głuchowskiego. Zapowiedź ma się odbyć na targach E3 2016.
 
Metro 2033 miało swoje problemy, które były związane z warunkami, w których pracowali deweloperzy. Metro Last Light pokazało już olbrzymi, który posiadało studio oraz całe uniwersum. Niedługo mamy się przekonać jaka będzie nowa część osadzona w tym wyjątkowym świecie. Nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły oraz zmian w rozgrywce.
 
Last Light wyprzedziło dzieło literackie i było niejako zapowiedzią wydarzeń o których mogliśmy później przeczytać. Możliwe, że zobaczymy jakieś inne miasto w Rosji bądź na świecie zaraz po apokalipsie. Cicho liczę na Petersburg i różnego typu opowieści tam umieszczone. Twórcy planują stworzyć grę z pełni otwartym światem, a właśnie to miejsce mogłoby się spisać w tej roli wyśmienicie.
 
4A Games zapowiedziało swój udział na E3 za pośrednictwem jednego z internetowych forów. Zapewne niedługo spróbują ujawnić rąbka tajemnicy. Już nie mogę się doczekać tej produkcji. Zakochałem się w tym świecie i na pewno będę chciał powrócić do tego ciężkiego klimatu, który jest tak wyjątkowy.

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-01-08 21:37:22

Super klimat i bardzo nie moge sie doczekac tej odslony Metra ;)

Reklama
Reklama