dodano: 2022-08-04 19:00:01

Unrailed!, imprezowa gra akcji do odebrania za darmo na Epic Games Store

aktualności news Unrailed!, imprezowa gra akcji do odebrania za darmo na Epic Games Store
Unrailed!, imprezowa gra akcji do odebrania za darmo na Epic Games Store
13°
0

Unrailedi!, imprezowa gra akcji do odebrania za darmo na Epic Games Store. Do odebrania gry za zero złotych mamy tradycyjnie siedem dni. A za tydzień?

Unrailed darmową grą na Epic Games Store

Tradycyjnie od godziny 17-tej możemy dodawać do swojej biblioteki grę, o której wiedzieliśmy już od zeszłego tygodnia. Tym razem jest to gra idealna na imprezy, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowym. Możemy już dodawać do swojej biblioteki ma Epic Games Store grę Unrailedi!

Zapoznaj się także z: Co wyróżnia Vantage w Apex Legends? - Dla część z Was to może być ulubiona bohaterka!

Czym jest Unrailed?

Unrailedi! to jak wspominaliśmy gra imprezowa, niezależny tytuł akcji, której stworzeniem zajęło się Daedalic Entertainment, bilibili (Chiny). W grze, która przeznaczona jest dla pojedynczego gracza, ale przede wszystkim w trybie współpracy, by zapewnić świetną zabawę, zajmujemy się budowaniem mostów kolejowych. Rozgrywka toczy się w proceduralnie generowanym świecie, który tak naprawdę nigdy się nie kończy. Oprócz budowania i ulepszania pociągów, na graczy czekają także problemy z pasażerami. 

Cook, Serve, Delicious! 3?! darmówką na tydzień: od 11 do 18 sierpnia

Przy okazji udostępnienia za darmo kolejnej gry, Epic Games Store poinformowało jaka gra pojawi się za darmo już za tydzień, czyli 11 sierpnia, po godzinie 17-tej. Tym razem będzie to symulacyjna gra akcji z elementami strategicznymi, zatytułowana Cook, Serve, Delicious! 3?!

Zapoznaj się także z: We Are OFK, interaktywna prygodówka serial o czwórce przyjaciół i wydawaniu płyty

Czym jest Cook, Serve, Delicious! 3?!?

Cook, Serve, Delicious! 3?! to gra, jak już wspominaliśmy symulacyjna, w której zajmiemy się gotowaniem. Jest to także gra z elementami strategicznymi, stworzona przez i wydana dzięki Vertigo Gaming Inc., w której zajmiemy się pracą w food tracku, gdzie będziemy zarządzali, obsługiwali klientów i przede wszystkim gotowali. Wszystko w Ameryce dotkniętej wojną. 

Epic Games Store - pobierz darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama