dodano: 2020-09-24 22:30:01
PC

Unrailed! oficjalnie zaliczyło premierę na prawie wszystkich platformach! Gdzie zagramy i co czeka w przypadku pełnej wersji?

Autor: AnoX
Gra: Unrailed!
Unrailed! oficjalnie zaliczyło premierę na prawie wszystkich platformach! Gdzie zagramy i co czeka w przypadku pełnej wersji?
16°
0

Unrailed! oficjalnie zaliczy premierę na niemalże wszystkich platformach. Posiadacze Xbox One muszą chwilę zaczekać. Co mogą sprawdzić pozostali?
 
Wczoraj na rynku oficjalnie zagościł najnowszy projekt Daedalic Entertainment i Indoor Astronaut, które udostępniły swój nietypowy, zręcznościowy tytuł kooperacyjne Unreailed!
 
Propozycja na PC, PS4 i NSH, gdzie gracze mogą się już zapoznać z pełnym wydaniem zawierającym pakiet nowej zawartości nie dostępnej dotychczas w ramach Wczesnego Dostępu na komputerach.
 
Przeczytaj również: The Invincible, przygodowa gra narracyjna inspirowana prozą Lema z kartą na Steam. Poznaliśmy szczegóły fabuły i fragment ścieżki muzycznej
 
Na starych i nowych biomach staniemy do rywalizacji z czasem, w ramach której będziemy budować tory przed nadciągającym pociągiem, posługującym się licznymi wagonami. Roguelike'owa zabawa posługuje się licznymi wariantami zabawy oraz wyzwaniami, wymagającymi od graczy odpowiedniego podejścia oraz walki.
 
Szybkie myślenie, szybkie działanie oraz rozsądne podejście do wyzwań to podstawa, wobec której NIE będziemy mogli przejść obojętnie, szczególnie, że czeka graczy... wyprawa na Marsa!
 
Unrailed! ukazało się 23 września 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4. Gra w późniejszym okresie zagości na Xbox One.
 
Karta na Steam
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama