dodano: 2019-07-24 10:05:05
PCPS4PS4 PRO

Podróż przez zrujnowaną pustnię czyli Vane dostępne na Steam

Autor: agusia16
Podróż przez zrujnowaną pustnię czyli Vane dostępne na Steam
11°
0

Vane, przygodowa gra akcji z elementami eksploracji, Friend & Foe Games dostępna początkowo na PlayStation 4 już do kupienia także na platformie Steam.
 
Vane gra, która łączy w sobie zarówno eksplorację, jak i elementy akcji i przygody, projekt, który zadebiutował w styczniu tego roku na konsolach PlayStation 4 i został przyjęty ciepło zarówno przez recenzentów, jak i graczy, wczoraj miał swoją premierę na komputerach osobistych PC. Vane dostępne jest na Steam w cenie obniżonej o 10% wynoszącej 64,79 złotego.
 
Tytuł, o którym mieliśmy okazję wspominać już na stronie, pozwala graczom wcielić się w dziecko, które posiadło zdolność przenoszenia się między postacią ludzką, a ptakiem. Zmieniając swoją formę i osiągając różne możliwości działania, nasza postać przemierza rozległy krajobraz pełen złowieszczych jaskiń, tajemniczych maszyn i wstrząsających burz. Świat po którym wędruje zmienia się i kształtuje. Podróż zaś ma na celu rozwikłanie tajemnicy ziemi i odnalezienia ścieżki do przodu. 
 
Tajemnicze i urokliwie Vane już dostępne na PlayStation 4
 
Vane jest wynikiem czteroletniej pracy zespołu studia  Friend & Foe Games, pracujących wcześniej nad takimi projektami jak: The Last Guardian, Killzone, Battlefield 3, i Bionic Commando. Deweloperzy stworzyli bardzo minimalistyczne środowisko, które buduje  enigmatyczną i niepokojącą grę. Rozgrywce towarzyszy całkowicie oryginalna ścieżka dźwiękowa - mroczny syntezator. 
 
- Vane reprezentuje owoce naszej pracy przez prawie pół dekady i cieszymy się, że możemy wprowadzić go na platformę tak popularną na całym świecie jak PC, powiedział dyrektor artystyczny Rasmus Deguchi. - Ponieważ Vane nie zawiera żadnego słowa w ogóle, może być rozumiane uniwersalnie we wszystkich kulturach i języków. Uznajemy, że jego abstrakcyjne podejście do opowiadania historii nie będzie dla wszystkich, i to jest w porządku. To jest gra, w którą wyruszyliśmy i jesteśmy bardzo dumni z tego, jak to się skończyło. Mamy  nadzieję, że gracze PC docenią naszą wizję. 
 
Vane w wydaniu na PC zawiera wszystkie aktualizacje dodane do PS4, w tym bardziej wybaczające punkty kontrolne, lepsze wyniki,
i liczne poprawki błędów.
 
Gra dostępna jest na Steam w wersji na PC oraz na konsolach PlayStation 4. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Reklama
Reklama