dodano: 2018-12-11 18:00:02
PCPS4PS4 PRO

Vane, narracyjna i eksploracyjna przygodówka na PlayStation 4

Autor: agusia16
0
Vane, narracyjna i eksploracyjna przygodówka na PlayStation 4
Vane, eksploracyjna i narracyjna przygodówka stworzona na PlayStation 4, dzieło studia Friend & Foe zadebiutuje na wspomnianej konsoli w styczniu przyszłego roku.
 
Twórcami tej nastawionej na wędrówkę po otwartym świecie i narrację przygodówki są współtwórcy takich projektów jak: The Last Guardian, Bionic Commando, Battlefield 3 i Killzone.
 
W grze wcielamy się w nietypowego chłopca posiadającego równie nietypowe zdolności, które ujawniają się na zrujnowanej pustyni, gdzie dziwny, złoty pył przekształca jego wolną wolę w ptaka. Odtąd rusza w pełną przygód podróż, która zmienia otaczający go świat. Przenosząc się między wspomnianym ptakiem, a dzieckiem, wykorzystując zdolności i umiejętności przypisane danej postaci, poznajemy tajemnicę przemierzanej przez nas ziemi, tworząc nowe ścieżki, inne krajobrazy. Świat, który mijamy przekształca się, odradza i przeobraża. 
 
Opracowany z przekonaniem, że gracze powinni znaleźć własną ścieżkę przez świat, rezultatem jest minimalistyczne, surowe środowisko, które zachęca do eksploracji aż do granicy zagubienia się, osadzone w całkowicie oryginalnej muzycznej ścieżce dźwiękowej.
 
Vane jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie sklepu PlayStation Store.
 
Gra w wersji na PlayStation 4 oraz Pro dostępna będzie od 15 stycznia 2019 roku. W 2020 ma mieć także premierę na komputerach osobistych PC. 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama