dodano: 2020-01-10 12:00:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

W Apex Legends niebawem zagości Szałowy Dancing, nowe wydarzenie

W Apex Legends niebawem zagości Szałowy Dancing, nowe wydarzenie
17°
1

Respawn Entertainment zabierze graczy Apex Legends na ciekawe wydarzenie Szałowy Dancing, która zawierać będzie aż siedem nowych trybów.
 
Od momentu premiery Apex Legends jej twórcy ciężko pracują i co jakiś czas dostarczają graczom nowych wrażeń. Tym razem fani tej produkcji wezmą udział w wydarzeniu Szałowy Dancing, który potrwa od 14 do 28 stycznia 2020 roku i w jego trakcie gracze będą brali udział w specjalnych trybach. Będzie ich siedem co oznacza, że co dwa dni będzie można wziąć udział w nowym wariancie rozgrywki.
 
Wielki turniej Apex Legends Global Series 2020
 
Twórcy podkreślają, że nie zabraknie znanych i lubianych wyzwań i mnóstwo emocji. Zapewniają oni, że warto wziąć udział w tym evencie i wykonywać kolejne zadania aby otrzymać punkty i zakupić za nie nagrody. Ponadto na wytrwałych czekają specjalne premie weekendowe w trakcie, których gracze otrzymają kilka wyzwań ekstra co przełoży się na 500 punktów bonusu za każdą wykonaną misję. Pierwsza seria zadań weekendowych zostanie udostępniona 17 stycznia o godzinie 10:00 i zakończy się 20 stycznia o tej samej godzinie.
 
Najważniejsze nowości w ramach wydarzenia:
 
  • Rotacja siedmiu ograniczonych czasowo trybów - odkrywaj co dwa dni kolejne tryby gry. Wśród nich traficie na te już znane i uznane, jak „Uzbrojeni i niebezpieczni", ale i całkiem nowe, jak „Wielki dzień Timiego". Każdy, ograniczony czasowo tryb będzie zawierać 3 wyzwania, za które można zgarnąć łącznie 1000 punktów.
  • Wydarzenie "Śledzenie nagród" - nowy system śledzenia daje graczom więcej nagród oraz jeszcze więcej sposobów na ich zdobycie. Wykonuj wyzwania, by zyskać punkty w wydarzeniu i otrzymywać za nie coraz to bardziej prestiżowe nagrody.
  • Premia weekendowa - W weekend, 17 stycznia od godziny 10:00 do 20 stycznia 10:00 dostępne będą dodatkowe wyzwania, warte łącznie 500 punktów.
  • Sklep wydarzenia do zakupów bezpośrednich - na graczy czekają nowe legendarne skórki oraz przedmioty kosmetyczne w stylu art déco po 19 złotych. Legendarne skórki będą dostępne do stworzenia, w pakietach Apex oraz do kupienia bezpośrednio.
 
Apex Legends ukazał się 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-10 15:52:13

Wygląda fajnie ale w sumie wyglad tandetny jak dla dzieci.

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80