dodano: 2019-05-23 07:00:03
PS4PS4 PRO

W końcu coś nowego o Nioh 2 - zwiastun i zamknięta alfa

Autor: Uszaak
W końcu coś nowego o Nioh 2 - zwiastun i zamknięta alfa
11°
0

Studio Team Ninja udostępniło informację odnośnie kontynuacji swojej gry z 2017 roku. To pierwsza od dawna wiadomość w sprawie "dwójki", o której nie było wiadomo zbyt wiele przez miesiące.
 
Na oficjalnym fanpage'u Nioha został dodany nowy post informujący o drugiej odsłonie. Wynika z niego, że niektórzy użytkownicy PlayStation 4 otrzymają zaproszenia do zagrania w kontynuację samurajskiego wojownika w postaci zamkniętej alfy, aby pomóc przy tworzeniu gry. Od razu poinformowano, że nie zostanie ona na chwilę obecną w żaden sposób rozszerzona. Twórcy także proszą, aby mieć na uwadze kanały, na których pojawi się w przyszłości więcej informacji. 
 
W internecie pojawił się również zwiastun zamkniętej alfy. Pojawiły się w niej fragmenty rozgrywki, w których bohater mierzy się przeciwnikami, wykorzystując przy tym efektowne ataki. Padła również data alphy, w którą szczęśliwcy będą mieć okazję posmakować. Rozpocznie się 24 maja bieżącego roku i potrwa do 2 czerwca. Demo zostanie udostępnione tylko użytkownikom PlayStation 4. 
 
Warty odnotowania jest fakt, iż o kontynuacji milczano od wielu miesięcy. Ostatnim razem (w ubiegłym roku) zaprezentowano trailer drugiej odsłony, który został przygotowany na targi E3. Być może i w tym roku studio Team Ninja uchyli więcej informacji na jednym z największych wydarzeń graczy. 
 
Nioh został wydany w lutym 2017 roku na konsolę PlayStation 4. Użytkownicy komputerów musieli poczekać kilka miesięcy, aby w listopadzie tego samego roku otrzymać grę akcji inspirowaną serią Dark Souls. Z początku produkt miał być ekskluzywnym tytułem. 
 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama