dodano: 2016-05-20 16:00:06

W Poznaniu też powstają gry! Edengrad potrzebuje waszego wsparcia!

Autor: AnoX
W Poznaniu też powstają gry! Edengrad potrzebuje waszego wsparcia!
26°
0

Edengrad to Polska gra, która walczy o głosy na portalu Kickstarter. Poznańska ekipa potrzebuje 39 tysięcy funtów. Wesprzecie te grę MMORPG?

 
Jeżeli kochacie klimaty takich gier jak Mad Max czy Fallout, to Edengrad na pewno przypadnie wam do gustu. Nie ma nic lepszego od samotnego przemierzania pustkowi? Otóż nie, lepiej jest to robić wraz z przyjaciółmi lub przypadkowo napotkanymi graczami. W przyszłości ten tytuł pojawi się na Steam Early Access, jednakże do tego czasu studio Huckleberry Games potrzebuje waszego wsparcia na Kickstarterze.
 
Dlaczego organizowana jest zbiórka? Twórcy potrzebują środków na serwery, na których będzie działać gra oraz na lepsze dopracowanie swojej produkcji przed startem walki o Steama.
 
Edengrad przygotowuje się do podboju świata. Postapokaliptyczna bomba, która dzięki Wam mogła powstać jest już niemal gotowa do globalnego uderzenia. rozpoczynamy kampanię Kickstarterową. Skierowana ona będzie do graczy z globalnej społeczności i to o ich wsparcie będziemy się ubiegać. Dodatkowe środki posłużą nam do rozbudowy infrastruktury serwerów, które obsłużą grę dostępną dla graczy z całego świata oraz na działania promocyjne, które pozwolą nam zaludnić Edengrad nowymi osadnikami.” – stwierdził Patryk Borowski szef Huckleberry Games.
 
Wcześniej Edengrad pojawił się na serwisie wspieram.to, gdzie osiągnął sukces. Zainteresowanie jednak spowodowało, że do dobrego startu potrzebne będą dodatkowe środki. Wspomożecie ten projekt? Społeczność już teraz nie może się doczekać wczesnego dostępu, na bieżąco wspierając kolejne etapy prac.
 
Mam nadzieję, że Huckleberry Games osiągnie sukces, gdyż mój rodzimy Poznań, chwilowo nie może się pochwalić produkcję dużego tytułu. Edengrad z pewnością ma wielki potencjał na zmianę tej tendancji. W końcu w mieście gdzie odbywają się takie wydarzenia jak PGA czy Pyrkon powinno mieć więcej wspólnego z produkcją gier.

Edengrad możecie wesprzeć pod tym adresem na serwisie Kickstarter

 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Reklama