dodano: 2020-02-14 06:05:01

Walentynkowe wydarzenia w grach 2020 - Co przygotowali twórcy gier?

Autor: AnoX
Walentynkowe wydarzenia w grach 2020 - Co przygotowali twórcy gier?
31°
0

Walentynki 2020 powoli się rozkręcają, w związku z czym powoli zbieramy dla Was atrakcje w grach, które zaimplementowano w związku z tym wydarzeniem.
 
 
Walentynki dziś właśnie się odbywają, w związku z czym nie tylko warto coś miłego przygotować dla swojej walentynki/walentynka, ale także przejrzeć co tam twórcy gier przygotowali na ten dzień.
 
Wpis będzie w ciągu dnia regularnie aktualizowany.
 
 
 
 
GearBox Software zdecydowało się zaprezentować nam swoje wydarzenie walentynkowe, w swoim specyficznym, teoretycznie humorystycznym stylu stara się podejść do tego projektu. Więcej o nowościach w Borderlands 3 przeczytacie w tym miejscu.
 
 
Bungie zdecydowało się zaoferować nam powracające Karmazynowe Dni w Destiny 2, dzięki czemu fani mogą podzielić się pociskami oraz miłością z innymi graczami lub przeciwnikami. Więcej znajdziecie w tym miejscu.
 
 
W dniu dzisiejszym gracze będą mogli rozkochać się razem na konsolach w Darksiders Genesis, czyli ciekawym spin-offie, który na PS4, XB1 i NSH jest od dziś dostępny. Twórcy z tej okazji przygotowali nawet specjalny wierszyk!
 
Miłość jest w powietrzu, już każdy to czuje
Łaska i Odkupienie - każda z nich do wroga pruje
Jeśli Waśń cię nie dorwie, to Wojna to zrobi
Pożeracz Chaosu na pewno nie chybi
Do samego końca w to wierzymy
Na wycieczkę do piekła wspólnie ruszymy!
 
 
 
Filmy romantyczne, pogodne i słodkie na nadchodzące Walentynki 2020
 
 
Epic Games również nie zapomniało o walentynkach, oferującą nam okazję do wzbogacenia się do 27 lutego w darmowe serduszko-lotnię. Ponadto zakupić możemy skórki do pojazdów oraz broni ze złamanym sercem. Efektownie prezentuje się także pakiet wyzwań Upadłego Strażnika Miłości, a dochodzą do tego także skórki.... ;)
 
 
PlayStation przygotowało w związku z walentynkami 2020 specjalną reklamówkę, której wykonanie wywołało wśród wielu osób mieszane uczucia. Nieco to w azjatyckim stylu, ale oryginalności temu klipowi nie można odmówić. 
 
 
 
Apex Legends od 11 lutego również doczekało się swojego walentykonwego wydarzenia, które do 19 lutego 2020 roku będzie nam oferować podwójną ilość punktów doświadczenia w ramach Randezvous, zachowując także tryb dla duetów.
 
 
 
W dniu dzisiejszym zakupić możemy także Table Manners: The Physics-based Dating Game, czyli grę skoncentrowaną na przeprowadzeniu jak najbardziej udanej ranki. Ta niestety nie będzie łatwa do zaliczenia, ponieważ... nasza ręka nie najlepiej radzić sobie będzie z fizyką....
 
 
 
Najlepsze gry dla par - Walentynkowe propozycje tytułów na 2020 rok
 
 
HyperX przygtoował specjalną promocją w ramach której gracze mogą nabyć wyjątkowe, różowe słuchawki HyperX Rose Gold MIX z rabatem wynoszącym całe 20%. Eros nie trafił tam gdzie chciał, ale kod LoveHyperX20 bez wątpienia zapewni Wam miłe chwilę :P
 
 
Rodzimy GOG.com również nie zapomina o swojej miłości do gier i graczy, w związku z czym społeczność może zakupić liczne produkcje w ramach zniżek do -90%. Wyprzedaż We
 
Ponadto CD Projekt przywrócił do żywych także dwie starsze gry -  Lula: The Sexy Empire (-10%) i Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels (-20%) .
 
 
pr_valentines_vertical_1920x1080  
 
 

źródło: Ryan Franco on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama