dodano: 2019-06-13 12:00:04
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion z Edycją Kolekcjonerską, figurką Resistant of London

Autor: AnoX
Watch Dogs Legion z Edycją Kolekcjonerską, figurką Resistant of London
18°
0

Watch Dogs Legion doczekało się prezentacji swojej Edycji Kolekcjonerskiej oraz ładnej figurki Resistant of London. Co oferują te produkty?
 
Rozpocznijmy od figurki z głównej noszącej nazwę Resistant Of London, który dysponować będzie dwiema maskami jedną z czaszką oraz czerwoną, wylewającą się farbą, a także z maską Winston nawiązującej do dokonań George'a Orwella. 26 centymetrów oraz ciekawa koncepcja bez wątpienia będą robiły robotę na półce.
 
Watch Dogs Legion doczeka się także efektownej Edycji Kolekcjonerskiej, która zaoferuje graczom możliwość zagrania 3 dni wcześniej, pudełko kolekcjonerskie, steelbook, gra w wersji Ultimate Edition, Przepustka Sezonowa, zestaw naklejek, dwustronny plakat propagandowy oraz efektowną 38-centymetrową figurkę w postaci promowanej czaszki z koroną, w które wpleciono sporo kolorków oraz pasek z podświetleniem, niebieskim LED.
 
Na koniec pozostawiliśmy sobie jeszcze jeden produkt. Otóż w Ubi Store zakupić możecie ładnie się prezentujący obraz w ramce Open Worlds nawiązujący właśnie do Watch Dogs. Dzieło Marie Bergeron zakupić można za 167,94 złote plus dostawa, przy czym ilość tego przedmiotu jest ograniczona.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku na PC, PS4, XB1 oraz GS (Google Stadia).
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama