dodano: 2019-11-13 07:10:09
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion - Londyn ma być wyjątkowo istotny w grze

Autor: AnoX
Watch Dogs Legion - Londyn ma być wyjątkowo istotny w grze
20°
0

Watch Dogs Legion zabiera nas do alternatywnego, futurystycznego Londynu, który jak się okazuje ma być wyjątkowo istotny w kontekście całej gry i rozgrywki.
 
Kaitlin Tremblay główny projektant narracji w nadchodzącej grze Ubisoftu podzielił się w wywiadzie niezwykle ciekawymi informacjami dotyczącymi nie tylko wizji Londynu, ale także i jego wpływu na cały tytuł. Jak się okazuje tym razem nawet mechaniki i systemu mają mieć jasne i bezpośrednie powiązanie z miejscem, w którym się znaleźliśmy. Pełna życia megametropolia ma być bardzo bliska realnym mieszkańcom, z zachowaniem wielu charakterystycznych miejsc i ich klimatu.
 
Stolica Wielkiej Brytanii rzecz jasna będzie niezwykle rozbudowana, choć spory wpływ na jej wygląd będą mieć mieszkańcy, w tym także i Ci którymi będziemy mieli przyjemność pokierować.
 
Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville z pakietem świątecznym!
 
Wybór tego miejsca związany jest z gigantyczną wręcz ilością kamer, które już teraz w naszej rzeczywistości obserwują miliony osób rejestrując niemalże każdy ich ruch. Swoją drogą już jakiś czas temu pojawiły się grupy, które zaczęły zgłaszać swoje niezadowolenie z tego, że przy takiej inwigilacji wciąż dochodzi do sytuacji, gdy nie możliwe jest udownienie winy lub powstrzmanie długich i niebezpiecznych procesów zachodzących na ulicach miasta.
 
[Komentarz redaktora] Gdyby faktycznie dane miejsce akcji miało mieć wpływ na zabawę to bez wątpienia Ubisoft wysunąłby się na czoło wyścigu w poszukiwaniu nowych systemów i zależności w grach w ogóle. Póki co ujrzeliśmy tak na dobre system zmiennych bohaterów, pytane jednak brzmi czy poza tą kwestią doświadczymy także innych znaczących usprawnień.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: cogconnected.com

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama