dodano: 2019-07-01 13:50:03
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion - Szkocja się oddzieliła, postacie mają przeszłość

Autor: AnoX
Watch Dogs Legion - Szkocja się oddzieliła, postacie mają przeszłość
10°
0

Watch Dogs Legion zaoferuje nam taką wizję świata, w której Szkocja odłącza się od Zjednoczonego Królestwa. Postacie mają mieć swój charakter i przeszłość.
 
Ubisoft wbrew zapewnieniom przy okazji Far Cry 5 coraz bardziej zaangażuje się w politykowanie, a przynajmniej tak to wygląda w przypadku Watch Dogs Legion, które jak się okazuje dostarczyć nam dość mocne zmiany w dziedzinie alternatywnej polityki.
 
Jak się okazuje w przedstawionej rzeczywistości Szkocja oddzieli się od Zjednoczonego Królestwa, a to w zasadzie naturalnie skoncentruje nas na obszarze nie tylko Londynu, ale także i Anglii. 
 
To może spowodować, że doświadczyć będziemy mogli też jakiegoś typu konfliktów ze Szkotami, którzy po odbywającym się alternatywnie Brexitie jeszcze szybciej się odłączyli i postanowili skoncentrować na sobie.
 
Ile zapłacimy za gry na Google Stadia? Tyle ile na konsolach w teorii
 
Ponadto Clint Hocking przybliżył nam informacje dotyczące tego jak działa system postaci i możliwości ich wynikających z posiadanej przeszłości. NPC istnieją w cyfrowych warunkach w ramach czegoś w rodzaju Spisu ludności/Spisu powszechnego. Dzięki zaawansowanemu systemowi gracze będą mogli na początku otrzymać podstawowe informacje dotyczące postaci, ale z czasem będziemy musieli obserwować ich życie codziennie, aby być w stanie poznać ich lepiej oraz ewentualnie zwerbować.
 
Do kształtowania historii bohaterów wykorzystane zostaną także takie elementy jak praca oraz pochodzenie, co będzie otwierać przed nimi w ich życiu nowe możliwości lub ich brak. Wszystko jest ze sobą połączone i stworzy gigantyczną ilość unikatowych ścieżek, choć ponoć przy okazji 20 przejść doświadczyć będzie można powtórzeń.
 
Zapomnieć nie sposób o licznych systemach synchronizacji oraz kreacji zmian, które związane będą także z głosami aktorów oraz animacjami i wyglądem herosów, którzy będą się wyróżniać w stolicy UK.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama