dodano: 2021-09-13 14:05:01

We Dig Games (skrzydło Mass Creation) zapowiedziało Hamster Maze, urokliwą grą o chomikach!

Autor: AnoX
Gra:
We Dig Games (skrzydło Mass Creation) zapowiedziało Hamster Maze, urokliwą grą o chomikach!
0

We Dig Games (skrzydło casual arcade studia Mass Creation) zapowiedziało nową grę w postaci Hamster Maze, tytułu o chomikach, ich wyścigach z elementami klasycznego Tamagotchi.

Fani uroczych gier powinni już teraz rzucić okiem oraz obserwować nadchodzące Hamster Maze, nową polską grę koncentrującą się na dbaniu o wyjątkowych chomiczkach oraz ich zmaganiach z labiryntami.

Zadaniem gracza będzie dbałość o niezwykłe istotki, mogąc się zaopiekować gryzoniami, zapewnić im wszystko co potrzebne w spokojnym żywocie w swoim domku.

Zapoznaj się również z: Marvel’s Spider-Man 2 ma być naprawdę dużą grą! Aktor rozgrzał emocje...

W dodatku zapomnieć nie możemy również o wyścigach na pięknych torach, gdzie nasi podopieczni będą walczyć o jak najlepsze rezultaty, jednocześnie mogąc mierzyć się z licznymi przeszkodami, stojącymi przed naszym zwierzaczkiem.

Zabawa to nie tylko dbałość o formę sportową, ale także i zadowolenie podopiecznego, realizując się w tylu klasyki gier w postaci Tamagotchi.

W grze nie zabraknie również szeregu elementów kosmetycznych, dzięki którym nasz podopieczny będzie się niezwykle urokliwie prezentował.

Hamster Maze ma się ukazać w pierwszym kwartale 2022 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X, Series S, Xbox One, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Karta na Steam

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama