dodano: 2019-04-11 20:00:02
PC

Weedcraft Inc ma dziś premierę! Zajmiecie się rynkiem konopi?

Autor: AnoX
Weedcraft Inc ma dziś premierę! Zajmiecie się rynkiem konopi?
11°
0

Polskie Vile Monarch oraz znany wydawca Devolver Digital wypuściły dzisiaj nową produkcję. Weedcraft Inc ma dziś premierę na komputerach osobistych.
 
Dostępna także w polskiej wersji produkcja pozwoli nam na powrót do rynku konopi, które stały się w międzyczasie legalne.
 
W związku z tym rozpoczynamy pracę oddolną, która następnie rozwijać się będzie na kolejne rynki i branże, związane także z innymi zastosowaniami tejże rośliny. Oczywiście nic nie będzie łatwe, zatem będziemy musieli działać na kilku polach, w tym także i na tym politycznym....
 
Rekrutacja do redakcji - Kwiecień 2019 roku
 
Polska ekipa dotychczas znana była z mniejszych produkcji takich jak Crush Your Enemies! czy dwie serie Oh... Sir!, zatem jest to dla nich kolejny krok, którego efektem jest wyraźnie większa oraz bardziej rozbudowana produkcja.
 
- Dzięki stworzeniu i wprowadzeniu do obrotu tej gry stało się jasne, jak ważny jest ten temat w tej poważnej grze, ponieważ zarówno Devolver, jak i Vile Monarch musieli pokonać szokującą liczbę nieoczekiwanych przeszkód z powodu trwającej hiper-wrażliwości temat, który uważam za szalony w 2019 roku - powiedział Mike Wilson, współzałożyciel Devolver i producent wykonawczy Weedcraft Inc. - Fakt, że nie mamy takich problemów z marketingiem ultra brutalnych treści, podczas gdy jest to gra edukacyjna, w której możesz grać i wygrywać jako całkowicie skrupulatny przedsiębiorca, jest niedorzeczna. -
 
 

- Jako że zarówno my, jak i Devolver byliśmy nowicjuszami w dziedzinie rozwoju potentatów, konsultowaliśmy się z wieloma ekspertami, w tym z całkiem legendarnym twórcą gier tycoon, który od początku dał nam znać, że nie chce publicznie swojego nazwiska kojarzony, co mogło być naszym pierwszym prawdziwym znakiem globalnej kontrowersji, w którą zmierzaliśmy w tej grze - dodał Kacper Kwiatkowski, dyrektor gry w Vile Monarch.
 
Weedcraft Inc ma dziś premierę (tj. 11 kwietnia 2019 roku) nak omputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama