dodano: 2018-10-02 12:00:02
PC

Weedcraft Inc. zapowiedziany - Nowa produkcja Vile Monarch

Autor: nocarz
Weedcraft Inc. zapowiedziany - Nowa produkcja Vile Monarch
1

W przyszłym roku dzienne światło ujrzy produkcja Weedcraft Inc. Czyli polski tycoon od Developer Digital i twórców Oh...Sir! czyli warszawskiego Vile Monarch.
 
Jako fan wszelkiej maści tycoonów, osobiście widziałem ich sporo ale ten ma być pierwszym, który może narobić dymu na Steamie. Oczywiście jest to całkowicie legalny biznes, w którym hodujemy i sprzedajemy tylko i wyłącznie leczniczą marihuanę. Akcja gry dziać się będzie w Stanach Zjednoczonych i ma pokazać różne aspekty produkcji i dystrybucji tego leku.
 
Ponadto ma także dotknąć takich tematów jak powiązania polityczne oraz kulturowe, a także odwieczną relację współczesnej Ameryki i tej niepozornej zielonej rośliny. Po studiu Vile Monarch można się spodziewać także pewnej dozy humoru oraz niesamowitej pieczołowitości w tworzeniu gry.
 
Jako, że gracze staną się hodowcami marihuany to będą musieli jak w większości tycoonów zarządzać. Pod swoją opieką będą mieli zatem pewne zasoby, którymi będzie trzeba rozporządzać z rozmysłem, ponadto trzeba będzie także doskonalić dystrybucję i jej kanały. Dodatkowo gracze będą musieli stać się botanikami, którzy będą krzyżować różne odmiany zielonej roślinki aby trafić w najwybredniejsze gusta klienteli. Oczywiście nie obędzie się bez problemów.
 
Policja, politycy i inni handlarze uprzykrzać będą skutecznie chęć wzbogacenia się. Jak twierdzą autorzy, ich najnowsza produkcja w niecodzienny sposób ma przedstawić temat marihuany. To ma być zasługa mnóstwa różnorakich scenariuszy, które będą pełne nietuzinkowych postaci, a te z kolei w miarę rozwoju, opowiedzą się po stronie gracza lub konkurencji.
 
Jak w życiu trzymanie z politykami, opłacanie policji, walka o dostęp do leczniczych właściwości marihuany czy szukanie luk prawnych, prowadzi do pewnego sukcesu. Do współpracy, przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej, zostali zaproszeni czołowi polscy producenci hip-hopowi jak DJ Eprom (Sztigar Bonko, współpraca z Fiszem i Emade, czy Tym Typem Mesem) i ES.CE.
 
W "zielone" zagrać mamy w 2019 roku, wyłącznie na komputerach osobistych PC.
 
Oficjalna strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-10-02 14:09:15

Super klimat się zapowiada w nietuzinkowym wydaniu. To może przynieść sukces niewątpliwie.

Reklama
Reklama