dodano: 2017-07-13 20:05:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

What Remains of Edith Finch trafi także na konsole Xbox One

What Remains of Edith Finch trafi także na konsole Xbox One
14°
2

Niezwykle ciepło przyjęta przez graczy, emocjonalna, narracyjna i nastawiona na opowieść gra przygodowa studia Giant Sparrow, zatytułowana What Remains of Edith Finch wkrótce zagości na konsolach Xbox One.
 
Projekt, o którym wspominaliśmy Wam na stronie klikklik pierwotnie pojawić się miał jedynie na PlayStation 4. Jednak wydana w kwietniu tego roku gra przygodowa tak spodobała się graczom, że zagościła także na PC, a już 19 lipca pojawi się także na konsolach Xbox One. 
 
W grze wcielamy się w ostatniego człona rodziny Finch, rodziny, którą od lat dręczy klątwa. Ona doprowadza do rychłej i zarazem tragicznej śmierci wszystkich Finchów. Podczas gry przejmujemy kontrolę nad ostatnią z rodu, dziewczyną o imieniu Edith. Panna Finch przybywa pewnego dnia do jej rodzinnej posiadłość położonej w stanie Waszyngton w Ameryce, gdzie odnajdując pamiętnik spróbuje rozwikłać zagadkę rodzinnej klątwy.
 
Rozgrywkę w What Remains of Edith Finch przedstawiona jest poprzez pojedyncze opowiadania przedstawiające losy poszczególnych członków familii Finch i nastawiona jest na opowieść i emocję, których tu nie brakuje. 
 
Strona oficjalna
 

ogolny


Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2017-07-18 14:57:26

Przyznam się, że też ostatnio mam jakiś dziwny pociąg do emocjonalnych historii, do gier mniej przygodowych, a bardziej interaktywnych i What Remains of Edith Finch jest na mojej liście pozycji, w które muszę zagrać, jak tylko czas na to pozwoli, tym bardziej, że zbiera świetne oceny :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-17 18:19:10

Uwielbiam giery z intrygującymi historiami wzbudzającymi emocje.

Reklama
Reklama