dodano: 2019-07-11 12:35:03

When I Was Young, czyli indie spojrzenie na wojnę w Wietnamie

Autor: AnoX
When I Was Young, czyli indie spojrzenie na wojnę w Wietnamie
0

When I Was Young to niezależna gra rosyjskiego studia WallRus Group, któa w IV kwartale 2019 roku zagości na komputerach osobistych.
 
W Q4 2019 gracze będą się mogli zapoznać z niezależną przygodówką When I Was Young, która zabierze ich na około 7-10 godzin do Wietnamy okresu lat 60. i 70. ubiegłego wieku. W ramach projektu będzie można się zapoznać z licznymi atrakcjami, wyjątkową oprawą audio-wizualną oraz nietypowym klimatem.
 
KONKURS i recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
 
Wydawana przez polskie firmy Art Games Studio S.A. i Ultimate Games S.A. produkcja pozwoli nam ujrzeć wydarzenia i los pewnego Amerykanina, który postanowił odnaleźć swojego zaginionego brata właśnie w Wietnamie. 
 
Gra ma zapewnić nam nie tylko fascynującą i poruszającą opowieść, ale także zapewni nam przyjemną i zróżnicowaną rozgrywkę, sztuczną inteligencję biorąco pod uwagę chociażby zmieniający się czas czy liczne niebezpieczeństwa oraz pojedynki z obcymi wojskami.
 
Ankieta: PlayStation 5 czy Project Scarlett? Która konsola zwycięży?
 
Jeżeli zaintrygował Was ten projekt to już teraz możecie za darmo ze Steama ściągnąć wersję demonstracyjną gry z próbką tego czym będzie projekt.

Premiera When I Was Young zaplanowana została na IV kwartał 2019 roku. Gra zagości również na Nintendo Switch.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama