dodano: 2020-07-14 14:00:01
PC

When I Was Young oficjalnie zaliczyło w piątek swoją premierę! Co przygotowały WallRus Group i Art Games Studio?

Autor: AnoX
When I Was Young oficjalnie zaliczyło w piątek swoją premierę! Co przygotowały WallRus Group i Art Games Studio?
0

W piątek swoją premierę zaliczyła gra WallRus Group i wydawcy z Polski, firmy Art Games Studio - When I Was Young. Co zaoferuje nam ten niezależny tytuł?
 
Opisywana przez nas produkcja jakiś czas temu zagościła jakiś czas temu we Wstecznym Dostępie, tymczasem już w piątek gra oficjalnie zagościła na komputerach osobistych już w ramach pełnej wersji.
 
Rosyjskie studio zabiera nas do Wietnamu, gdzie zapoznać się mamy z losami jednego z Amerykańskich żołnierzy, którzy wyruszył do tego odległego kraju celem odnalezienia swojego zaginionego brata.
 
Po półrocznym Wczesnym Dostępie nadszedł czas na zagwarantowanie pełnej, 9. rozdziałowej opowieści, w którą wpleciono także znajdźki realizujące się poprzez maski. 
 
Co ze Skull and Bones? Najnowsze doniesienia wskazują na to, że Ubisoft znacząco zmienił koncepcję na rozgrywkę i jej model!
 
Wśród wprowadzonych nowości znalazły się także udoskonalenia sztucznej inteligencji, dzięki czemu nasi rywale będą w bliskim dystansie agresywnie do nas podchodzić, starając się nawiązać walkę wręcz.
 
Klimat lat 60. ubiegłego wieku, osobista historia, autorski, pixel-artowy styl prezentowania fabuły oraz sporo niespodzianek, to wszystko razem ma zapewnić nam sporo przyjemnej zabawy.
 
When I Was Young jest obecnie dostępne we Wczesnym Dostępie na Steam.
 
Karta na Steam
 
Art Games Studio S.A. jest obecnie notowane na parkietach NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama