dodano: 2020-12-11 18:00:01
PC

Wideo zza kulis powstawania cyberpunkowej przygodówki ENCODYA. Ruszyła jej przedpremierowa sprzedaż. Debiut w styczniu!

Gra: ENCODYA
Wideo zza kulis powstawania cyberpunkowej przygodówki ENCODYA. Ruszyła jej przedpremierowa sprzedaż. Debiut w styczniu!
11°
0

Zobaczcie jak prezentuje się wideo z zza kulis powstawania cyberpunkowej przygodówki ENCODYA. Ruszyła jej przedpremierowa sprzedaż. Debiut w styczniu! 
 
Assemble Entertainment, wydawca serii Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry oraz Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice i twórcy z Chaosmonger Studio, pracującego równoległe nad platformówką CLUNKY HERO, przygotowali pierwszy zwiastun filmowy prezentujący zakulisowe prace nad cyberpunkową przygodówką point and click, o tytule ENCODYA
 
Przeczytaj również: Przygodowa i klasyczna, cyberpunkowa ENCODYA - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Jednocześnie wraz z zaprezentowanym nowym zwiastunem, deweloperzy ogłosili, iz ENCODYA dostępna jest już w przedsprzedaży. Można ją zakupić z 20% zniżką za pośrednictwem oficjalnej strony. Pierwszy z ekskluzywnych reportaży zza kulis produkcji, jej twórca, Nicola Piovesan przybliża graczom miejsce, w którym rozgrywa się opowieść. Prezentuje najważniejszy element rozrywki w ENCODYII - dystopijną metropolię Neo-Berlin. Razem z nim poznamy bliżej  cyberpunkowy świat, pięknych lokacji, szczegóły codziennych zadań, kariery i inspiracji dla powstanie gry, tak ważnej dla Nicola Piovesana. 
 
Wydawca Assemble Entertainment, ogłasza także, że podobnie jak Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice i Endzone - A World Apart, także ENCODYA trafi do sprzedaży w specjalnej edycji Save the World. Znajdziecie w niej: artbook oraz soundtrack z gry, a także nagrania z przygotowań materiałów wideo oraz tapety. Edycja Save the World będzie dostępna w cenie 34,99€ (20% zniżki - zakup przed-premiery). 10% dochodu z nabycia każdej kopii Save the World zostanie przekazane na pomoc dzieciom z fundacji Plan International.
 
W grze ENCODYA przenosimy się do dystopijnego Neo-Berlina, gdzie wcielamy się w sierotę i buntowniczkę, dziewięcioletnią Tinę, której towarzyszy opiekun, wielki, niezdarny robot SAM-53. Ma on zadanie bronić jej przed wszelakimi niebezpieczeństwami, przed ponurym światem, w którym panuje chciwość i skrajne ubóstwo. Razem z nimi wędrujemy po świecie kontrolowanym przez tyrańskie korporacje. Tina i SAM wyruszają w podróż, by zmienić cyberpunkową dystopię w pełną życia utopię. Wspierając się, polegając na rozumie i sprycie Tiny, ale i sile mięśni SAM-a, zmierzą się z niebezpieczeństwami tego świata, wyrywając się z beznadziei bezdomności.  
 
Gra, które wersję demonstracyjną możecie przetestować za pośrednictwem platformy Steam, będzie kosztować 24,99€ (34,99€ w edycji Save the World). Obie mogą zostać zakupione przedpremierowo z 20% zniżką na oficjalnej stronie gry.
 
Premiera gry w wersji na Mac, Linux oraz PC na Steam i GOG.com ustalona została na 26 stycznia 2021 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama