dodano: 2020-01-29 15:00:02
PC

Pierwsza odsłona Wiedźmina wzbogacona o nową przygodę w formie moda

Autor: nocarz
Gra: Wiedźmin
Pierwsza odsłona Wiedźmina wzbogacona o nową przygodę w formie moda
18°
0

Wiedźmin otrzymuje moda Maskarada, który dodaje zupełnie nową przygodę osadzoną po wydarzeniach w Dzikim Gonie. Co wprowadzono do rozgrywki?
 
Pierwsza odsłona Wiedźmina od CD Projekt RED jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i najlepszymi dowodami na to są powstające mody. Tym razem w sieci pojawił się zwiastun dość potężnego moda, która dodaje do gry przygodę pod nazwą Maskarada.
 
Cała akcja dzieje się po wydarzeniach znanych graczom z Dzikiego Gonu i nasz Geralt musi zdemaskować pewnego zabójcę, który ukrywa się wśród kupców z Vengerbergu.
 
 
Wiedźmin w Medieval 2: Total War
 
To główna linia fabularna, a autorzy moda przygotowali także około czternastu pobocznych zadań. Rozegranie całej przygody ma zająć od siedmiu do ośmiu godzin. Ponadto dialogi zostały udźwiękowione, choć brak tutaj znanych aktorów dubbingujących, ale i tak jest nieźle.
 
Warto wspomnieć, że projekt zapoczątkowała grupa Ifrit Creative Group, a następnie przejęła go ekipa eLeR Creative. Poniżej znajdziecie intro z nowej przygody oraz humorystyczne dyskusje pomiędzy postaciami.
 
Karta Wiedźmin Maskarada w serwisie Mod DB
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama