dodano: 2021-07-23 08:30:01

Wiedźmin: Zmora wilka, Netflix ujawnił zwiastun serialu, obsadę głosową i zdjęcia postaci

Gra:
Wiedźmin: Zmora wilka, Netflix ujawnił zwiastun serialu, obsadę głosową i zdjęcia postaci
26°
0

Netflix zaprezentował kolejną filmową zapowiedź nadchodzącej animacji w postaci serialu Wiedźmin: Zmora Wilka, rozgrywającej się w uniwersum Wiedźmina. 

Polski oddział Netfliksa ujawnił ważne informacje dotyczące nadchodzącej produkcji w uniwersum znanym z Wiedźmina. Poznaliśmy kolejną filmową zapowiedz Wiedźmin: Zmora Wilka. Dodatkowo zaprezentowana została obsada głosowa serialu oraz zdjęcia głównych postaci. Te możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Wiedźmin: Zmora wilka, animacja, która według przecieków, ma potrwać dwie godziny to produkcja osadzona w uniwersum Wiedźmina, ale rozgrywająca się przed wydarzenia z Geraltem w roli głównej i opowiadające o zupełnie innym Wiedźminie. 

Plakat zmora wilka 

Serial Wiedźmin: Zmora wilka, jak już mieliśmy okazję to wspominać przybliży widzom świat Wiedźmina z szerszej perspektywy. Bohaterem opowieści jest Vesemir, młody wiedźmin, który chcąc uciec przed biedą, postanowił zabijać potwory i z tego żyć, tak zarabiać pieniądze. Wkrótce jednak w pełnym politycznych napięć królestwie, pojawia się dziwny potwór, który sieje spustoszenie. Wtedy to Vesemir staje do walki z bestią, ruszając na niezwykle niebezpieczną i przerażającą przygodę, która obudzi jego wewnętrzne demony.

Przeczytaj również: WitcherCon - Wiedźmin sezon 2 i Wiedźmin: Zmora wilka z datami premiery, zwiastuny, plakaty, czyli podsumowanie

Producentem i scenarzystą serialu jest Beau de Mayo, współproducentami Lauren Schmidt Hissrich oraz Kwang Il Han ze Studia Mir, który jest także reżyserem filmu.

W obsadzie głosowej animowanego serialu Wiedźmin: Zmora wilka, dostępnego w pełnej polskiej wersji językowej - dubbing, znaleźli się:  W roli Vesemira - Kamil Pruban (Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, Ulica strachu - część 3: 1666, Tajemniczy ogród), w roli Terry - Ewa Prus (Strażnicy Galaktyki, Wielka Szóstka), w roli Deglana - Marek Karpowicz (Katyń, Ogniem i mieczem, Sara), W roli Lady Zerbst - Ewa Kania (Doktor Strange, Alicja w Krainie Czarów) oraz w roli Narratora - Piotr Borowiec (Toy Story, seria Gwiezdne Wojny). 

Premiera serialu animowanego na Netflix 23 sierpnia 2021 roku. 


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje