dodano: 2019-05-07 06:00:02
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Wiemy już kiedy poznamy nowego Ghost Recon? Zachęta na Twitterze!

Autor: AnoX
21°
1
Wiemy już kiedy poznamy nowego Ghost Recon? Zachęta na Twitterze!
Ubisoft zdecydował się na oficjalnym profilu marki Ghost Recon na Twitterze zaprosić graczy do ważnego ogłoszenia w ramach serii. Czas na nową zapowiedź?
 
Francuski gigant oficjalnie na swoim kanale w mediach społecznościowych, to jest na Twitterze, zaprosił graczy na czwartek, kiedy to będziemy mogli zapoznać się z najnowszą odsłoną cyklu? No właśnie, nie do końca wiadomo o co chodzi, jednakże widzimy logo gry z charakterystycznymi dla pierwszego Wildlands złotym wykończeniem.
 
Zgodnie z informacjami mamy się doczekać światowej premiery i zwiastuna z oficjalnym ogłoszeniem. Od pierwszych chwil pojawiły się pierwsze myśli o tym, czy nie doczekamy się ogłoszenia drugiej odsłony.
 
[Komentarz redaktora] Czy możliwe jest ogłoszenie kolejnej odsłony? Są na to spore szanse, jeżeli Ubisoft zdecydował się wyprzedzić ewentualne plotki. W zeszłym roku w ten sposób przed czasem ujawniono Assassin's Creed Odyssey. Swoją drogą dopiero co w GR: Wildlands doczekało się wydarzenia z Jon Bernthalem, zatem tego typu zgranie wydaje się nie być przypadkowe. ;)
 
Zapowiedź w związku z Ghost Recon odbędzie się 9 maja 2019 roku o godzinie 20:30. 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-05-11 22:10:49

Jakoś nie przekonują mnie tego typu motywy ale kto wie może kiedyś spróbuje i zmienie zdanie.

Reklama
Reklama