dodano: 2017-09-02 20:15:02
PCPS4XBOX

Wiemy kto został wydawcą Pathologic 2, dawniej Pathologic Remake

Autor: agusia16
Wiemy kto został wydawcą Pathologic 2, dawniej Pathologic Remake
11°
1

Pathologic Remake, dziś już znane jako Pathologic 2, przygodowo, survivalowa gra z elementami RPG, dzieło rosyjskiego studia Ice-Pick Lodge, nie tylko poradziła sobie doskonale na Kickstarterze, ale i zyskała wydawcę, studio tinyBuild Games.

Projekt, o którego fabule nie będę się rozwodzić, bowiem przeczytacie o niej tutaj zmienił tytuł i dziś już wiemy, że ma być remake'iem gry Pathologic, posiadającym zdecydowanie bardziej rozbudowaną fabułę, wiele wątków pobocznych oraz dużo lepszą grafikę.

Gra, która łączy w sobie kilka gatunków, przygodówkę z survivalem oraz elementy RPG,  pojawić się ma w sprzedaży na PC, PS4 i XOne w 2018 roku. Dokładna data nie została jeszcze ustalona. Pojawił się jednak kilkuminutowy fragment rozgrywki, prezentujący graczom jak wyglądać ma świat Pathologic 2. 

Jak prezentuje się ta mieszanka gatunkowa, gra wypełniona mrocznym klimatem związanym z panującą, tajemniczą zarazą, pozycja, w której nie brakuje trudnych elementów, oferująca długi czas rozgrywki, o tym możecie przekonać się w załączonym niżej filmie. 

Strona internetowa

Kata gry na Steam

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-03 23:44:24

Gra jest świetna super będzie znowu obserwować jak pod wpływem naszych dokonań miasto będzie się każdego dnia zmieniać na naszych oczach. Jestem bardzo ciekawy nowej zawartości i mam nadzieję na polską lokalizację dądz chociaż spolszczenie bo poprzednie już nie będzie pasować.

Reklama
Reklama