dodano: 2019-11-19 08:20:10

Kultowy już serial Wilk i Zając powraca po pięćdziesięciu latach

Autor: agusia16
Kultowy już serial Wilk i Zając powraca po pięćdziesięciu latach
41°
2

Ну, погоди! serial animowany w Polsce znany jako Wilk i Zając po pięćdziesięciu latach powraca z nowymi odcinkami. Premiera wiosną przyszłego roku. 
 
Pokolenie dzisiejszych czterdziestolatków, no może nawet trzydziestolatków, wzwyż, zapewne pamięta z jakim zainteresowaniem śledziło przygody dwójki zwierzęcych bohaterów, Wilka, który na wszelakie sposoby starał się złapać zajączka i wspomnianego cichego, ale i sprytnego Zająca, który zawsze wychodził z opresji obronną ręką, czy raczej łapą. Wilk uciekał się do przeróżnych sposobów, nawet się przebierał, ale zawsze kończył tak samo... z niczym, krzycząc za odchodzących, zadowolonym z siebie zajączkiem....Ну, погоди!
 
SCOOB! Scooby-Doo powraca w filmie animowanym. Jest zwiastun!
 
Serial, który swoją premierę miał w styczniu 1969 roku obchodzi właśnie piękną urodzinową rocznicę. Z tej okazji szefowa studia Sojuzmultfilm, odpowiedzialnego za produkcję kreskówki, zapowiedziała jej kontynuację. Reaktywowany Wilk i Zając posiadać ma 26 odcinków, a pierwsze z nich pojawią się wiosną przyszłego roku. 
 
Jest zatem duża szansa na to, by zabawna animacja cieszyła następne pokolenia, niosąc uśmiech na twarzy nie tylko dzieciaków, ale i nieco starszych widzów.
 
Premiera pierwszych trzech odcinków serialu animowanego Wilk i Zając wiosną 2020 roku. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2019-11-19 13:39:16

Ciekawe czy Wilk znów będzie pił i palił jak smok.

avatar PanDamian
dodano: 2019-11-19 11:46:08

Super! Może tym razem będą publikować odcinki częściej niż raz na pół roku.

Reklama
Reklama