dodano: 2022-09-22 08:00:01

Willow, serial fantasy od Disney+, sequel filmu z lat 80-tych pokazany na pierwszym zwiastunie

aktualności newsy filmowe Willow, serial fantasy od Disney+, sequel filmu z lat 80-tych pokazany na pierwszym zwiastunie
Willow, serial  fantasy od Disney+, sequel filmu z lat 80-tych pokazany na pierwszym zwiastunie
16°
0

Disney bierze się za serialową ekranizację fantasy-przygodowego filmowego przeboju z lat 80-tych. Willow w nowej wersji będzie jego sequelem. 

Powroty, powroty i jeszcze raz powroty. Tak chciałoby się krzyknąć, gdy w sieci pojawiają się informacje o nowych filmach i serialach bazujących na znanych opowieściach. Jedną z nich jest Willow, serialowy sequel filmu o takim samym tytule, który zachwycił widzów w roku 1988, kiedy miał premierę. Tym razem otrzymamy serial do obejrzenia na Disney+, która to platforma pokazała jego zwiastun. 

Zapoznaj się także z: Zadebiutowała obudowa Zalman i3 NEO, ciekawa propozycja dla fanów elementów typu mesh

O czym jest Willow?

Fabuła serialu Willow, który jest kontynuacją opowieści znanej z filmu Willow z roku 1988, i serialem, podobnie jak swój pierwowzór, fantasy - przygodowym, jest jak na razie bardzo enigmatyczna. Wiemy, że po raz kolejny śledzić będziemy losy czarodzieja o imieniu Willow, który z racji minionego czasu, nie jest już tylko szkolony na maga, ale nim jest w pełni. 

Willow - plakat 

Historia tym razem opierać się ma na pewnej księżniczce, która postanawia zebrać grupę odważnych ludzi, którzy będą gotowi wyruszyć z nią w niebezpieczną misję. Jej celem jest ratowanie jej brata bliźniaka. 

Obsada Willow

W obsadzie serialu Willow, tworzonego przez LucasFilm dla platformy Disney+, ponownie w tytułowej roli magika i czarodzieja Warwick Davis, który wciela się w Willowa Ufgooda. Aktora możemy oczywiście kojarzyć z filmu Willow z 1988 roku, ale także z serii Harry Potter, czy Czarownica 2

Aktorowi towarzyszą: Ellie Bamber (Wąż, Dziadek do orzechów i cztery królestwa) jako Dove, Erin Kellyman (Zielony Rycerz. Green Knight, Falcon i Zimowy Żołnierz) jako Jade, Ruby Cruz (Mare z Easttown) jako Kit, Amar Chadha-Patel (Koło czasu) jako Boorman.

A także: Rosabell Laurenti Sellers, Tony Revolori, Dempsey Bryk oraz Talisa Garcia.

Zapoznaj się również z: Haunted Mansion od Disney, czyli reboot Nawiedzonego dworu to film w znakomitej obsadzie

Za kamerami serialu stanęli Jonathan Kasdan (Jezioro marzeń, Han Solo: Gwiezdne wojny - historie) i Wendy Mericle (Gotowe na wszystko, Arrow). Twórca oryginalnego filmu z lat 80-tych, Ron Howard pełni  w tym przypadku rolę producenta.

Odcinki Willow

Seria serialowa o tytule Willow, którą można określać jako Willow 2 jak na razie powstała w pierwszym sezonie, którego kolejne odcinki będą pojawiać się ze sporym opóźnieniem. Części z nich nie znamy nawet daty. Całość pierwszego sezonu liczy sobie owych epizodów 8. 

Sezony Willow

Serial Willow składa się, jak już wspominaliśmy z ośmiu odcinków, i jedynie z jednego sezonu, który ma się w całości pojawić w tym roku. Nie znane są nam losy sezonu, czy też sezonów kolejnych tej fantasy opowieści. 

Kiedy zadebiutuje Willow?

Willow w postaci serialu będzie mieć swoją premierę w pierwszym odcinku, właśnie na Disney+. Pierwszy epizod obejrzymy na platformie 30 listopada 2022 roku. Kolejne będą pojawiać się w późniejszych terminach. 

Zwiastun Willow

Podczas Star Wars Celebration LucasFilm zaprezentował pierwszy widowiskowy, pełen magii zwiastun, który wróży kolejną intrygującą historię, i kontynuację znanego już, docenionego hitu z lat 80-tych. Jak się serial prezentuje, jego próbkę, możecie obejrzeć poniżej.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama