dodano: 2021-07-21 20:00:01

Within the Blade, skradankowa platformówka akcji zadebiutowała na wszystkich konsolach

Within the Blade, skradankowa platformówka akcji zadebiutowała na wszystkich konsolach
0

Within the Blade, skradankowa platformówka akcji, stworzona przez Ametist Studio oraz Ratalaika Games zadebiutowała na wszystkich konsolach.

Utrzymana w stylistyce retro, platformowa gra akcji w skradankowym stylu, jest już dostępna na PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Ta wymagająca i bezkompromisowa gra akcji o tytule Within the Blade, w której znajdziemy domieszkę strategii, miała swoją premierą na komputerach osobistych PC w zeszłym roku, zbierając pozytywne o sobie opinie.

W grze wcielamy się w japońskiego Daime o imieniu Mamoru Imai, który przywołuje demony. Mają one dołączyć do armii, którą tworzy. Niestety dochodzi do nieoczekiwanego problemu. Jeden z demonów wnika w jego ciało, a cała reszta sieje zniszczenia w całym kraju. aby dołączyły do jego armii.

Przeczytaj również: Within the Blade, retro ninja akcji ma swoją datę premiery na konsole. Debiut w lipcu

Within the Blade ma do zaoferowania ponad 100 rodzajów broni, wiele rozgałęzionych umiejętności, które można rozwijać i opanowywać, mnóstwo sekretów do odblokowania, wiele przedmiotów do odnalezienia. A wszystko na losowo generowanych poziomach. 

Gra została podzielona na pięć aktów, posiada wyjątkowy styl wizualny, z wyraźnym średniowiecznym klimatem, a każdy poziom to zupełnie inna, własna historia. 

Gra dostępna jest na konsole PlayStation 4, Pro, PlayStation 5, Nintendo Switch oraz PC. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama