dodano: 2020-03-04 16:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Activision i własny tamagotchi w Call of Duty: Modern Warfare

Autor: nocarz
Activision i własny tamagotchi w Call of Duty: Modern Warfare
27°
0

Activision wprowadza nowość w Call of Duty: Modern Warfare - zegarek The Tomogunchi.
 
Firma Activision wprowadza powoli nowe elementy do najnowszego Call of Duty: Modern Warfare podczas oczekiwania graczy na tryb Warzone. Na serwery trafił między innymi ciekawy dodatek w postaci zegarka The Tomogunchi. Można go zakupić w sklepie gry za 1000 punktów CoD. Produkt ten przywodzi na myśl słynną serię wirtualnych przyjaciół Tamagotchi i podobnie jak w oryginale na początku jest jajko.
 
Jednakże w miarę zabijania i naszych postępów nasz podopieczny będzie sobie rósł. Po zakupie zegarka i przed meczem należy go założyć. Podczas rozgrywki wejdziemy w całkiem sporo interakcji z tym urządzeniem. Między innymi będziemy mogli sprawdzić poziom samopoczucia naszego milusińskiego, zaobserwujemy jego rozwój, a ponadto będziemy uczestniczyć w jego życiu. Na tym nie koniec. Nasz podopieczny, w zależności od gatunku, będzie miał dla swojego opiekuna różnorakie naliczanie premii.
 
Darmowe demo Builders of Egypt
 
Tylko nie wiem czy aby ten płatny gadżet nie będzie za bardzo rozpraszał graczy podczas rozgrywek, ponieważ jego obsługa wymaga z naszej strony nieco atencji.
 
Call of Duty: Modern Warfare ukazało się 25 października 2019 roku na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama