dodano: 2019-04-16 22:45:02
PS4PS4 PROXBOX

World of Warships: Legends jest już we Wczesnym Dostepie na PS4 i XB1!

Autor: AnoX
World of Warships: Legends jest już we Wczesnym Dostepie na PS4 i XB1!
14°
0

World of Warships: Legends dzisiaj oficjalnie zagościło na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, dzięki czemu możemy już wybrać się na morza.
 
Wargaming dzisiaj rozszerzył swój kolejny projekt, dzięki czemu World of Warships: Legends oficjalnie trafiło na  konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, gdzie za darmo możemy sprawdzić się jako kapitan potężnych okrętów.
 
Na tych urządzeniach będziemy mogli sprawdzić 50 szczegółowo odwzorowanych okrętów, które wybierzemy do walki na 15 mapach. To właśnie tam, ciesząc się realistycznymi barwami za sprawą HDR-u, sprawdzimy się na tle innych graczy.
 
 

Produkcja została zaprojektowana z myślą o nowych platformach, dzięki czemu zabawa będzie równie przyjemna oraz satysfakcjonująca. Rozgrywka jest dynamiczniejsza, dowódcy odgrywają większą rolę, a dostosowany interfejs, umożliwia nam lepsze zrozumienie sytuacji wokół nas. Jeżeli posiadacie Xbox One X oraz PlayStation 4 Pro to możecie już w tej chwili nacieszyć się rozdzielczością 4K.
 
To kolejny produkt konsolowy po World of Tanks: Mercenaries, które sprawdziło ponad 18 milionów graczy. Czas na okręty, które mogą okazać się jeszcze bardziej imponujące oraz efektowne!
 
- Cieszymy się, że możemy przedstawić World of Warships: Legends weteranom i nowym graczom na konsolach - powiedział Kirill Peskov, dyrektor ds. rozwoju w Wargaming St. Petersburg. - To drugi tytuł nasz tytuł na konsolach i jego jakość jest potwierdzeniem talentu i pasji twórców. Mamy nadzieję, że gracze wyruszą z nami w tę podróż! -
 
 

źródło: fot. unsplash.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama