dodano: 2019-10-21 23:10:09
PS4PS4 PROXBOX

World of Warships: Legends ze zmianami, Atago i Transylwanią

Autor: AnoX
Gra: World of Warships: Legends
Tagi: World of Warships: Legends
World of Warships: Legends ze zmianami, Atago i Transylwanią
16°
0

World of Warships: Legends, czyli konsolowe wydanie gry Wargamingu doczekało się aktualizacji ze zmianami, Polowaniem na Atago i Ratunkiem Transylwanii.
 
Konsolowe wydanie jednego z hitów firmy Wargaming doczekało się zupełnie nowej aktualizacji, która wprowadza nową kampanię - Polowanie na Atago. W jej ramach będziemy starali się wyeliminować tytułowy okręt VII poziomu, który posługuje się co prawda znakomitymi torpedami i działami wspieranymi przez dużą szybkość oraz świetne opancerzenie z możliwością naprawy w określonych momentach. Pomimo tego wiemy, że da się go pokonać przy okazji zgarniając aż czterokrotnie większe nagrody, zapewniając nam także zwiększenie postępu.
 
Zakończył się Wczesny Dostęp dla pancerników francuskich, dzięki czemu możemy już w pełni skorzystać z ich potężnych zasobów. Ponadto wprowadzono zmiany w trybie dowódców, których będziemy mogli od tej pory między innymi zakupić za Doświadczenie z nimi związane.
 
Noosphere, survival horror zanurzy się w podświadomości kobiety


Zapomnieć nie można także o nowej operacji - Na Ratunek Transylwanii, która na dobre rozpocznie się 26 października 2019 roku oraz dostarczy nam trzy potężne maszyny -  Jackal, Blade i Igor. Korzystając z nich będziemy się starali powstrzymać Raspituna, okręty Zikasa oraz potężne katapulty. Warto zaryzykować walkę, ponieważ nagroda ostateczna jest niezwykle cenna.
 
Nowa Kampania dostarczy nam Alabamę, czyli pierwszy okręt premium tego wydania. Po spełnieniu określonych wymagań otrzymujemy silny amerykański okręt VII poziomu.

Przy okazji wprowadzono powiadomienia w grze, możemy uzyskać dostęp do szczegółowych danych, opisów okrętów oraz naprawiono niedociągnięcia.
 
World of Warships: Legends zadebiutowało 12 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One. 
 
 
Zarejestrować się do World of Warships na PC możecie w tym miejscu.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama