dodano: 2020-05-19 07:10:01
PS4PS4 PROXBOX

World of Warsihps Legends z okrętami legendarnego poziomu, rosyjskimi pancernikami oraz nową kampanią!

Autor: AnoX
World of Warsihps Legends z okrętami legendarnego poziomu, rosyjskimi pancernikami oraz nową kampanią!
14°
0

World of Warships: Legends wzbogaca się o nową, imponującą dawkę nowej treści obejmujące rosyjskie pancerniki, okręty legendarnego poziomu i kampanię.
 
Wargaming przez cały czas kontynuuje swoje działani rozwijające "konsolowe statki", dzięki czemu gracze na PlayStation 4 i Xbox One, mogą się cieszyć z wielu nowości.
 
Wśród nowości znajdziemy kampanię "Miecz Pacyfiku", w której wygrać będziemy mogli pierwszy niszczyciel premium VII poziomu - Yūdachi, który podczas walki o Guadalcanal doczekał się ciekawego przydomku - „Koszmaru Salomona”.
 
Po ukończeniu 90 poziomów kampanii będziemy mogli posłużyć się tę potężną maszyną z wieloma zaletami.
 
CYGNI: All Guns Blazing to obiecująca i śliczna produkcja opracowana przez dwóch artystów związanych niegdyś ze studiem Pixar
 
Dzięki funkcji Biuro jesteśmy w stanie prowadzić badania nad okrętami, wykorzystując do tego codzienne zadania oraz wybierajac do tego dedykowane jednostki.
 
Ponadto nie zabraknie podkreślenia obecności legendarnych okrętów, które zagwarantują nam większą dawkę przejrzystości oraz szybkości obsługi poszczególnych drzewek.
 
Rosyjskie pancerniki w końcy wychodzą z Wczesnego Dostępu, dzięki czemu będziemy mogli od teraz wykorzystać dopracowane okręty reprezentujące Związek Radziecki wraz z jego rozwiązaniami.
 
Nie brakuje również 3 nowych map - Strefa zderzenia, Północne wody oraz Grecja, każda z nich to odmienne doświadczenia oraz model działania określonych rozwiązań taktycznych i ogólnej strategii.
 
Ponadto twórcy zdecydowali się ulepszych interfejs, zmieniono efekty pożaru oraz usprawniono balans rozgrywki, dzięki czemu starcia będą jeszcze bardziej wyrównane.
 
World of Warships Legends zadebiutowało 12 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One. 
 
Więcej informacji o grach Wargamingu znajdziecie w tym miejscu.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama