dodano: 2018-12-06 14:30:02
PS4PS4 PROXBOX

World of Warships: Legends na PS4 i XB1 już niebawem z zamkniętą betą

Autor: AnoX
World of Warships: Legends na PS4 i XB1 już niebawem z zamkniętą betą
43°
0

World of Warships: Legends zbliża się wielkimi krokami na PlayStation 4 i Xbox One, a tymczasem Wargaming już zaprasza do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach.
 
Zamknięta beta World of Warships: Legends na PlayStation®4 i Xbox One rozpocznie się już niebawem, tymczasem się właśnie wystartowały zapisy do pierwszego zamkniętego beta weekendu, który odbędzie się już 21 grudnia. Będzie to największy tego typu test przedpremierowy z masą interesującej zawartości! 
 
Czemu wersja konsolowa posiada dopisek Legends? Jest to oddanie czci okrętom wojennym w historii i ich dowódcy. Już w zamkniętej becie czekać będą tak legendarne jednostki jak pancernik Iowa czy krążownik Amagi. Znajdujący się w grze Dowódcy przyniosą ze sobą spersonalizowane podejście do walki – każdy posiada swoje mocne strony, umiejętności i strategie. Gracze mogą oczekiwać wejścia w rolę admirała Normana Scotta czy taktyka Isoroku Yamamoto. W zamkniętej becie znajdziemy ponad 30 okrętów japońskich i amerykańskich!
 
Podczas wspomnianego weekendu będzie można zapoznać się z misjami, które pozwolą na odblokowywanie unikatowych nagród i potężnych bonusów. Gracze rywalizować będą chociażby w ilości zatopionych przez siebie okrętów, zdobywanego doświadczenia czy spowodowanych pożarów na okładach wrogich jednostek. Dzięki dodanej komunikacji głosowej będziemy mogli skuteczniej i łatwiej koordynować własne ataki i ustalać strategię na morzach. 
 
Nowa zawartość w ramach tej wersji składa się nie tylko z nowego interfejsu użytkownika, ale także ulepszonych, bardziej przejrzystemu menu zapewni przystępniejszą zabawę. Dodatkowo, znacznie poprawiono efekty wody, dymu i modele okrętów, aby World of Warships: Legends było realistycznym i wyjątkowym przeżyciem. Co istotne, jest to że WoWs: Legends tworzona od podstaw na PlayStation®4 i Xbox One, dzięki czemu wykorzysta pełnię mocy i możliwości domowych konsol. 
 
Gracze mogą od dziś zapisywać się na nadchodzące zamknięte beta weekendy z grą, po czym otrzymają także specjalne nagrody na premierę, która planowana jest na przyszły, 2019 rok. Testy rozpoczną się 21 grudnia 2018, a po wejściu na stronę możemy otrzymać dostęp do pierwszego weekendu zamkniętej bety.
 
Zarejestrować się do PC-towego World of Warships możecie w tym miejscu.
 
Strona Wargaming
 
Strona World of Warships: Legends
 
O marce World of Warships możecie więcej przeczytać w tym miejscu.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama