dodano: 2020-02-28 22:10:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

WRATH: Aeon of Ruin doczekało się pierwszej dużej aktualizacji

Autor: AnoX
WRATH: Aeon of Ruin doczekało się pierwszej dużej aktualizacji
17°
0

WRATH: Aeon of Ruin od KillPixel Games i wspierających wydawniczo 3D Realms oraz 1C Entertainment doczekało się pierwszej dużej aktualizacji z treścią.
 
Tytuł znajdujący się we Wczesnym Dostępie doczekał się nowej aktualizacji za sprawą której będziemy mogli spędzić udanie kolejne godziny zabawy.
 
Do dyspozycji otrzymujemy nowy obszar - The Gardens, gdzie czekają na nas nie tylko starożytne ruiny, ale także gęsta i umierająca roślinność. Nie brakuje tutaj nowych stworzeń i niebezpieczeństwo.
 
Ponadto na naszej drodze staną nowi przeciwnicy, artefakty oraz sekrety do odkrywania. Nie brakuje także nowych bossów i mini bossów, dzięki którym będziemy mogli czerpać jeszcze większą porcję przyjemności z rywalizacji.
 
Recenzja Acer Predator Helios 300 - Łowca z RTX 2070 daje radę!
 
Produkcja obecnie radzi sobie doskonale, dzięki czemu będziemy mogli się cieszyć świeżą ofertą treści, która będzie także pewnego typu wskaźnikiem dla kolejnych działań.
 
- Pierwsza aktualizacja zagościła już w WRATH: Aeon of Ruin - powiedział Frederik Schreiber, vice prezydent 3D Realms i producent gry WRATH. - To ważny dla nas moment, ponieważ zawiera ona ważne wydarzenia, wprowadza sekrety oraz satysfakcjonujący, kinetyczny model strzelania. -
 
WRATH: Aeon of Ruin w pełnej wersji na komputerach osobistych oraz na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One trafi pojawi się w  2020 roku.
 
Karta na GOG-u
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama