dodano: 2021-09-14 20:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Wrześniowe informacje, promocje i wiadomości od rodzimego Forever Entertainment

Wrześniowe informacje, promocje i wiadomości od rodzimego Forever Entertainment
0

Wrześniowe informacje, promocje i wiadomości od rodzimego Forever Entertainment. W nich wyjątkowe pudełka gier, premiera Kursk i Q-YO Blaster na PS4. 

Jak co miesiąc rodzime Forever Entertainment śpieszy z informacjami o nowościach, premierach, czy wyprzedażach. Tym razem prezentujemy Wam wrześniowe nowości, które zaczynamy od specjalnego wydania pudełkowego od Forever Limited. W skład niego wchodzą trzy growe produkcje, w wyjątkowym wydaniu. Są to: Thief Simulator, Sparkle Ultimate Collection + osobno spakowany kubek oraz Panzer Dragoon. Zestawy w ciekawym wydaniu znajdziecie oczywiście na Forever Limited.

Swoją premierę na PlayStation 4 miała już także gra Kursk, pierwsza w historii gra przygodowa inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Gracz będzie mógł zobaczyć na własne oczy manewry wojskowe pod koniec XX wieku. Będziemy zbierać jak najwięcej informacji o niebezpiecznych torpedach Shkval, nie zostawiając śladów. Przyjdzie także pomóc innym członkom załogi. 

Kup Kursk na PS4

Również na konsole PlayStation 4 dostępna jest już, gdyż premierę jak Kursk, miała 3 września, gra o tytule Q-YO Blaster, growa produkcja typu Shoot’Em Up.

Przeczytaj również: Sierpniowe premiery i zapowiedzi od Forever Entertainment, w tym zwiastun Kursk na PlayStation 4

Gracz będzie miał w niej za zadanie pokonanie inwazji obcych. Będziemy także poznać wszystkich bohaterów i stawać do walki z groźnymi bossami. Pomocne będzie wykorzystywanie potężnych broni oraz równie niesamowitych umiejętności. 

Kup grę na PS4

Kończymy tradycyjnie promocjami na Nintendo Switch. Kilka gier kupicie teraz w bardzo przyjemnej cenie, obniżonej nawet o 90%. Wśród gier Thief Simulator i Cooking Simulator, a także Train Station Renovation oraz Ultimate Fishing Simulator.

Promocje (1) 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama