dodano: 2023-01-23 18:00:01
ANDIOSPCNSHPS
aktualności e-sport Współpraca Epic Games z Dead Space oraz powrót skinów

Współpraca Epic Games z Dead Space oraz powrót skinów do sklepu z serialu Stranger Things w Fortnite?

Współpraca Epic Games z Dead Space oraz powrót skinów do sklepu z serialu Stranger Things w Fortnite?
12°
0

Pięć dni temu na jednych z portali społecznościowych pojawiły się nowe interesujące przecieki Epic Games, z których gracze i fani Fortnite mogą dowiedzieć się o powrocie i przybiciu ciekawych skórek Bohaterów. Co ciekawego dowiedzieć się możemy z wycieków?

Epic Games zaledwie parę dni temu przygotował dla nas bardzo wyczekiwaną nową Aktualizację 23.20, jednakże my dzisiaj skoncentrujemy się na kolejnych przeciekach, z których gracze mogą dowiedzieć się o przybyciu i powrocie nowych dwóch skórek Bohaterów.

Zapoznaj się z: W Fortnite dostępna jest do pobrania przez graczy nowa Aktualizacją 23.10 trybu Kreatywnego!

Z ostatnich przecieków słynnego gracza HYPEX dowiedzieć się możemy o nadchodzącej współpracy Epic Games z kultową grą Dead Space, która pojawi się w ciągu dwóch tygodni w Fortnite wraz z pakietem zawierającym bohatera, 2 plecaki, kilof, emotkę oraz 1500 v-dolców.

Co więcej, z drugiej informacji usłyszeć możemy o powrocie skórek oraz przedmiotów kosmetycznych z serialu Stranger Things, jaki przy współpracy z Epic Games wprowadził do gry kilka skinów Bohaterów. Niestety nic nie możemy potwierdzić dopóki sami twórcy Fortnite poinformują nas o wszystkim oficjalnie.

 

 

 

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama