41°
0
dodano: 2021-05-03 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Wyciekły 2 zdjęcia z Battlefield 6, obie potwierdzają dwie dotychczas największe plotki

Autor: AnoX

W sieci wyciekły 2 zdjęcia z Battlefield 6 (zdaniem informatorów autentyczne), potwierdzające 2 plotki dotyczące działań EA i DICE. W jakim okresie będzie osadzona akcja? Do czego odnosić się ma szósta odsłona cyklu?

Najnowsze grafiki, pomimo swojej niedokładności oraz kiepskiej szczegółowości pojawiły się w internecie, a za nimi komentarze, potwierdzające autentyczność oraz potwierdzające dwie dotychczasowe plotki.

Pierwsza z nich dotyczyła osadzenia czasowe gry, jak już widzimy akcja zabierze jednak graczy do współczesności, faktycznie odwołując się w sporej mierze do niezwykle popularnego i cenionego Battlefielda 3.

Druga natomiast skoncentrowana była wokół jednej z największych nowości, jaką jest dodanie do gry zmieniających się i rozgrywkę efektów pogodowych, w tym przypadku dostrzec możemy nawet... tornado!

Zapoznaj się również z:Epic Games Store z trzema wyprzedażami! Co gigant przecenia tym razem?

O ile pierwszy element już napawa optymizmem, o tyle drugi może powodować małe obawy, wynikające ze skali zagrożenia. Jeżeli co rozgrywkę będziemy mierzyć się z tornadem czy kolejną super katastrofą to zwyczajnie klimat projektu może się pogorszyć Bądź, co bądź to jednak wciąż Battlefield, a nie seria Call of Duty, gdzie spektakularność w kampaniach odgrywa najistotniejszą rolę.

Zapowiedź projektu zbliża się nieubłaganie, gracze wiedzą o nim coraz więcej, zatem być może to zdarzenie w jakimś stopniu przyspieszy cały proces....

Battlefield 6 nie ma obecnie oficjalnej daty. Celem studia i wydawcy jest debiut jeszcze w 2021 roku.

 

 

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama