dodano: 2022-11-30 12:00:01
aktualności news Wyciekły gry, które pojawią się w grudniu w PS Plus Essential! Ujawnił je jeden z informatorów

Wyciekły gry, które pojawią się w grudniu w PS Plus Essential! Ujawnił je jeden z informatorów

Wyciekły gry, które pojawią się w grudniu w PS Plus Essential! Ujawnił je jeden z informatorów
16°
0

Popularny informator ujawnił, jakie gry nadciągają do usługi PlayStation Plus Essential. Wśród tych tytułów jest m. in. Mass Effect Legendary Edition, które zdobyło sporo pozytywnych ocen od graczy. Produkcje powinny trafić do katalogu w pierwszym tygodniu grudnia.

Wspomnianym informatorem jest billbil-kun z Dealabs, ujawniający już od jakiego czasu gry, które PlayStation umieści w swojej usłudze. Co ważne, są to trafne przecieki, więc tym razem jego informacje również powinny się sprawdzić, mimo wszystko - warto zachować ostrożność i czekać na oficjalne potwierdzenie.

Zapoznaj się także z: Poznaliśmy kolejne przecieki na temat trybów, jakie dostępne będą w EA Sports FC!

Według billbil-kuna, w PlayStation Plus Essential pojawią się następujące gry: Mass Effect Legendary Edition, Biomutant, a także Divine Knockout. Pierwsza z nich była wypuszczona na PlayStation 4, natomiast dwie pozostałe produkcje dostosowano dodatkowo do PlayStation 5.

W sumie do pakietu Essential mają dołączyć 3 gry, powinny być one dostępne od 6 grudnia. Przypomnijmy, że Mass Effect Legendary Edition zadebiutowało 30 kwietnia 2021 roku i obejmuje całą trylogię z 40-ma dodatkami. 

Z kolei Biomutant, wydane przez THQ Nordic, trafiło na rynek 25 maja 2021 roku, a Divine Knockout będzie miało premierę w dniu dołączenia do usługi, zatem gracze od razu będą mogli wypróbować tytuł od Hi-Rez Studios.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/decembers-playstation-plus-essential-games-have-leaked/

Komentarze (0):
Reklama