dodano: 2021-07-27 09:35:01

Wywiad z wampirem, teraz nie tylko film, ale i mini serial. Nowa adaptacja powieści nadchodzi

Gra:
Wywiad z wampirem, teraz nie tylko film, ale i mini serial. Nowa adaptacja powieści nadchodzi
16°
0

Kultowa już powieść, na której powstał niezwykle popularny film grozy, powróci, tym razem w mini serialu. Wywiad z wampirem będzie miał nową wersję.

Interview With The Vampire, czyli Wywiad z wampirem, mogliśmy oglądać w pełnometrażowym filmie z roku 1994, opartym na kultowej już powieści Anne Rice tytule Wywiad z wampirem. W roli dwójki wampirów, żyjących na przestrzeni kilku wieków mogliśmy wtedy podziać Toma Cruise'a i Brada Pitta. Towarzyszyła im w roli dziecięcej, acz morderczej wampirzej natury, młodziutka jeszcze wtedy Kirsten Dunst.

Film Wywiad z wampirem, równie kultowy już jak i książka, będzie miał swój powrót, tym razem z ośmiodocinkowym serialu, który zostanie zrealizowany dla stacji AMC, a jego premiera została przewidziana na rok następny. 

Wywiad z wampirem to produkcja bazująca na wspomnianej powieści, której bohaterem jest Louis, młody szlachcic i posiadacz ziemski, który po śmierci żony, zatracił się i zapragnął śmierci. Ta jednak go nie spotkała, bowiem na jego drodze pojawił się Lestat, wampir, który przemienił go w istotę mu podobną, z tą różnicą, że mniej rządną krwi i nie pragnącą zabijać ludzi mu podobnych. Louis żywiący się krwią zwierząt, znajduje ukojenie w miłości do Claudii, dziewczynce zamienionej w wampira, kobiety zamkniętej w ciele dziecka. Swoją historię, rozciągającą się na przestrzeni kilku wieków, opowiada w wywiadzie, jaki udziela pewnego dziennikarzowi, w filmie granemu przez Christiana Slatera.

Czytaj również: Coś zabija dzieciaki, kolejną mroczną produkcją Netfliksa może być adaptacja komiksowego horroru

Na razie o nowym projekcie w postaci serialu wiadomo niewiele. Wiemy natomiast kto pojawi się w roli showrunnera i scenarzysty nowej produkcji. Będzie nim Rolin Jones, który ma być także twórcą nowej, równie serialowej, nowej wersji horroru Egzorcysta, o którym napiszemy niebawem. 

Nie znamy także obsady aktorskiej nowego Wywiadu z wampirem, kto zastąpi główne postaci w nowej wersji. O tym dowiemy się zapewne w najbliższym czasie. Nie omieszkamy Was o tym poinformować. 

Serial będzie miał swoją premierę na antenie stacji AMC oraz podlegającej jej platformie AMC+ w roku 2022. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje