dodano: 2022-08-05 15:40:01

Xbox bada nową ofertę Game Pass w Kolumbii i Irlandii! Gracze w tych krajach mogą zgłaszać się na testy

aktualności newsy hardware Xbox bada nową ofertę Game Pass w Kolumbii i Irlandii
10°
0
Xbox bada nową ofertę Game Pass w Kolumbii i Irlandii! Gracze w tych krajach mogą zgłaszać się na testy

Xbox ogłosił, że rozpoczyna badanie swojej nowej oferty Game Pass. Testy rozpoczęły się w Kolumbii oraz Irlandii. Tamtejsi gracze mogą zgłaszać się do udziału, wystarczy kupić pakiet Xbox Game Pass - Insider Preview.

Informacja o rozpoczęciu testów nowej oferty Xbox Game Pass pojawiła się wczoraj na stronie amerykańskiej firmy. Na razie sprawdzana jest opinia kolumbijskich i irlandzkich graczy, ale może za jakiś czas testy ruszą także w innych krajach.

Zapoznaj się także z:

 

Xbox chce sprawić, aby korzystanie z subskrypcji Game Pass Ultimate było jeszcze lepsze dla graczy. Dlatego rozpoczął badanie wersji tego pakietu, która umożliwia dodanie do niej maksymalnie 4 osób. Żeby wziąć udział w testach, należy kupić w Microsoft Store plan Xbox Game Pass - Insider Preview. Dzięki temu zyska się dostęp do nowego pakietu.

Testerzy muszą mieszkać w tym samym kraju, aby w pełni korzystać z nowego pakietu. Jak działa Insider Preview? Po zakupie, pozostały czas starej subskrypcji zostaje zamieniony na nowy - ilość dni jest wyznaczana na podstawie wartości poprzedniej subskrypcji. Przykładowo: miesiąc w Ultimate jest przekształcony na 18 dni planu Insider Preview.

Xbox ostrzega również o potencjalnych problemach podczas testowania. Wśród kłopotów jest między innymi błąd w akceptacji zaproszenia dla osób korzystających z subskrypcji czy błąd przy zakupie planu Insider Preview.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.xbox.com/en-us/2022/08/04/xbox-insiders-in-colombia-and-ireland-can-preview-a-new-game-pass-offer-starting-today/

Komentarze (0):
Reklama