dodano: 2019-08-24 06:00:06

Xbox Game Pass może trafić na PlayStation 4 i Nintendo Switch, ale...

Autor: AnoX
Xbox Game Pass może trafić na PlayStation 4 i Nintendo Switch, ale...
28°
0

Abonament Xbox Game Pass może trafić na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch, przy czym mowa tu o otwartości Microsoftu, ale jest coś stojącego na drodze.
 
Ostatni wywiad z Benem Deckerem i Mattem Percy dostarczył nam jedną odważną deklarację, która mimo wszystko nie będzie możliwa do zrealizowania.
 
Mowa tutaj o możliwości udostępnienia abonamentu Xbox Game Pass także na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Ta wypowiedź posiada w sobie jednak dwie bardzo negatywne pułapki, w które można bezmyślnie wpaść.
 
Forgotten Hill Disillusion, czwarta część mrocznej przygodowej serii
 
Pierwsza jest taka, że bardzo łatwo można uznać, że wina za brak tej usługi leży po stronie Sony i Nintendo, co z przyczyn oczywistych jest niedorzecznością. Nie zmienia to faktu, że powiedziane słowa w taki nieodpowiedni zawsze wysyłają poczucie gniewu w kierunku innych firm czy osób. 
 
Po drugie, takie działanie nawet pomiędzy danymi platformami pokazuje to jak niektóre osoby potrafią być chytre i zdolne do tego, by bez żadnych chamulców mówić, że w zasadzie to marzy im się monopol. Jest to po prostu niezdrowe i stawia firmę w złym świetle, bez względu na intencje wypowiadającego.
 
Zapomnieć nie można przecież także o tym jak wszystkie firmy rywalizując ze sobą o środki finansowe i jak nieuczciwe są tego typu sugestie....

źródło: gamereactor.eu

Komentarze (0):
Reklama
Reklama