dodano: 2022-09-22 20:00:01

Xbox z nową aktualizacją! Poprawiono bibliotekę gier oraz umożliwiono zmianę koloru podświetlenia na padzie

aktualności newsy hardware Xbox z nową aktualizacją! Poprawiono bibliotekę gier
Xbox z nową aktualizacją! Poprawiono bibliotekę gier oraz umożliwiono zmianę koloru podświetlenia na padzie
19°
0

Microsoft przedstawił szczegóły wrześniowej aktualizacji. Posiadacze Xboxów otrzymali między innymi nowy wygląd biblioteki gier, a także możliwość wyboru podświetlenia pada - dotyczy to jedynie kontrolera Elite Series 2. 

Zmiany wprowadzono zarówno na Xbox Series S/X, jak i na Xbox One. Nowością, która najbardziej rzuca się w oczy, jest wygląd biblioteki. Gracze mają mieć o wiele łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych gier, a także szybciej pobierać wybrane produkcje.

Zapoznaj się także z:

 

Drugą ciekawą zmianą jest wprowadzenie wyboru koloru podświetlenia kontrolera. Niestety, dotyczy to wyłącznie modelu Elite Series 2. Deweloperzy przygotowali kilka milionów kolorów. To gracz zdecyduje, który z nich ma świecić na głównym przycisku pada. Aby to ustawić, należy pobrać odpowiedni program w Xbox Accessories. 

Co jeszcze przynosi ta wrześniowa aktualizacja? Wybór miejsca, w którym ma zostać zapisana dana gra. Ulepszenia obejmują również PC. Niedawno Microsoft wprowadził szacunkowe przejście danej gry, a teraz w aplikacji dodano łatwy dostęp do materiałów z konkretnej produkcji (filmy, zdjęcia).

Na Xbox One i w aplikacji na komputerach osobistych udostępniono też funkcję tłumienia hałasu na czacie. Ta sama opcja znalazła się już wcześniej na konsolach najnowszej generacji od Microsoftu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xboxs-september-update-includes-a-library-revamp-and-new-storage-options/

Komentarze (0):
Reklama