dodano: 2020-11-02 22:15:02

Xtrfy M42 to zupełnie nowa, superlekka myszka dla gracyz wchodząca w skład Project 4! Co oferuje następca Xtrfy M2?

Autor: AnoX
Xtrfy M42 to zupełnie nowa, superlekka myszka dla gracyz wchodząca w skład Project 4! Co oferuje następca Xtrfy M2?
23°
1

Xtrfy M42 to zupełnie nowa gamingowa mysz szwedzkiego producenta, który tym razem postawił na super lekkość oraz szybkość działania ze sporą uniwersalnością.

Rozwinięcie serii Xtrfy M4

Szwedzki producent rozszerza swoją generację urządzeń, którą w 2019 roku nazwał Project 4. Najnowszy "Gryzoń" jest w zasadzie efektem działania społeczności graczy oraz ich zainteresowania poprzednim modelem z rodziny.

Zalety Xtrfy M42

Flagowy M42 skoncentrowany jest na zapewnieniu wielkiej lekkości w połączeniu z odpowiednim poziomem wykonania oraz wytrzymałości, przy zachowaniu możliwości modyfikowania rozmiary oraz kształtu uniwersalnego, gamingowego gryzonia.
 
Obudowę możemy modyfikować, poprzez wymienne elementy, które razem i tak zapewnią nam jeszcze mniejszą wagę, wynoszącą jedynie 59 gram. Konstrukcja i tak doczekała się podświetlenia RGB. Xtrfy zadbało także o kilka wariantów kolorystycznych uzupełaniających się z pozostałą częścią linii.
 
Xtrfy M42 - 21120 1

Xtrfy M42 - przełączniki i czujnik

Za wytrzymałość odpowiadać będą przełączniki Omron i czujnik Pixart 3389, za sprawą których klikanie będzie satysfakcjonujące, a ruch odpowiednio precyzyjny.
 
Zapoznaj się także zXtrfy GP4 to zaskakująca propozycja producenta, który nawiązał współpracę z utalentowanym szwedzkim artystą!
 
– Cieszy nas ogromna popularność modelu M4, więc wprowadzenie kolejnej myszy do Project 4 jest dla nas wyjątkowe wydarzeniem. Wiele osób dopytywało nas o mysz o oburęcznym kształcie, dlatego to właśnie M42 uzupełnia naszą ofertę ultralekkich gryzoni. Dzięki wymiennym częściom, które umożliwiają dostosowanie rozmiaru myszy jest ona zaprojektowana tak, aby idealnie dopasowała się do dłoni każdego gracza – mówi Joakim Jansson, CEO w Xtrfy.
 
–  Model M42 powstał w oparciu o zasadę, że niższa waga nie może oznaczać niższej jakości. Nie ma znaczenia, jak lekka jest Twoja mysz, jeśli nie jest w stanie wytrzymać codziennego, intensywnego użytkowania. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zminimalizować wagę przy jednoczesnym zachowaniu trwałości. M42 ma służyć swoim właścicielom przez długi czas. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, począwszy od MCU, a skończywszy na przewodzie. Myszka M4 jest dostępna na rynku od roku i do tej pory nie mieliśmy ani jednej reklamacji dotyczącej Xtrfy EZcord – wyjaśnia Erik Jensen, CTO w Xtrfy.
 
Przy tej okazji warto pamiętać o tym, że M42 jest następcom innego symetrycznego modelu M2, który nie będzie już dostępny do zakupienia.

Xtrfy M42 - data premiery

Xtrfy M42 zaliczy premierę w grudniu 2020 roku. Już w tej chwili wystartowała przedsprzedaż modelu.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-03 12:30:33

Już widze ile kurzu sie wsrodku bedzie znajdowalo po jakims czasie. Masakra. Nieprzemyslane to w ogole.

Reklama
Reklama