dodano: 2020-03-28 16:00:01

Yacht Mechanic Simulator z pierwszym zwiastunem i kartą na Steam!

aktualności news Yacht Mechanic Simulator z pierwszym zwiastunem i kartą na Steam!
Yacht Mechanic Simulator z pierwszym zwiastunem i kartą na Steam!
25°
0

Yacht Mechanic Simulator to nowa polska gra dwóch polskich spółek - Image Power S.A. i PlayWay S.A. Jak prezentuje się najnowsza gra o pięknych jachtach?
 
Rodzime firmy zdecydowały się zaprezentować nam kolejny interesujący symulator, który tym razem pozwoli nam się zjaąć odnawianiem jachtów, które po naszej pracy powracać będą do lat świetności.
 
Predator Hunting Grounds już od dziś z próbnym weekendem na PC i PS4
 
Tytuł na papierze zapowiada się na oryginalne połączenie dwóch innych, ciekawych gier - House Flippera oraz Car Mechanic Simulator, dzięki czemu będziemy mogli zająć się nie tylko mechanicznymi akcentami, ale także i stworzeniem cudeńka wewnątrz kajut.
 
Nasza droga rozpocznie się od naprawy maszyny, wymiany czy odświeżenia ich części składowych sprawiając, że ponownie będą raczyć swoich właścicieli świetnym funkcjonowaniem.
 
Ponadto odpowiedzialni będziemy za dekoracyjne aspekty, włączając w to także wnętrze, jego wyposażenie oraz zwiększanie poziomu komfortu oraz prestiżu.
 
Jako szkutnik zajmiemy się perełkami, które staną się prawdziwymi symbolami prestiżu oraz marzeń, na które pozwolić sobie będą mogli naprawdę nieliczni.
 
Twórcy w Yacht Mechanic Simulator zapewnią nam także możliwość negocjacji z klientami w wyniku czego będziemy musieli wykazać się także odpowiednim wyczuciem oraz umiejętnościami podejmowania decyzji i budowania swojej reputacji.
 
ss_de0982373e8b1d552e00d7e08555570a1dc487ba
 
W naszym warsztacie znajdziemy bardzo szeroki zakres narzędzi za sprawą których będziemy mogli uzyskać fenomenalne rezultaty oraz imponujące konstrukcje, które pozwolą nam sporo na siebie zarobić.
 
Nie zabraknie również możliwości samodzielnego sprawdzenia naszego cudeńka, do zapewni nam jeszcze więcej przyjemności oraz satysfakcji z wykonanej wcześniej pracy.
 
- Car Mechanic Simulator jest dla nas najważniejszą referencją przy produkcji Yacht Mechanic Simulator. Chcemy dostarczyć graczom równie dużo satysfakcji w budowaniu i restaurowaniu jachtów, dlatego wykorzystujemy najlepsze cechy kultowego symulatora. - stwierdza Paweł Graniak, prezes Image Power S.A.
 
- Od zawsze byłem wielkim fanem jachtów i fascynował mnie proces ich budowy. Symulator budowania tych wspaniałych łodzi był zatem naturalną odpowiedzią na moje pasje - mówi Marcin Zaleński, wiceprezes Image Power S.A.
 
Yacht Mechanic Simulator nie ma daty premiery.
 
Karta na Steam
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama