dodano: 2019-12-01 18:00:10
ANDPC

Yuletide Legends: Who Framed Santa Klaus, świąteczne przygodowe HOPA

Autor: agusia16
Yuletide Legends: Who Framed Santa Klaus, świąteczne przygodowe HOPA
24°
0

Yuletide Legends: Who Framed Santa Klaus, przygodowa produkcja hidden-object w świątecznym, bożonarodzeniowym wydaniu zadebiutuje na Steam już za chwilę. 
 
Wkroczyliśmy w grudzień, miesiąc Mikołaja i Bożego Narodzenia, a także świątecznej bieganiny i nieco chaotycznego, acz radosnego zamieszania, które urozmaicić, my gracze, możemy sobie dzięki grom, w szczególnie takim, które przedstawiają urokliwy, zimowy i świąteczny klimat.
 
Uncharted Tides: Port Royal - recenzja
 
Takim tytułem, który utrzymany jest we wspomnianym klimacie będzie przygodowa w typie HOPA, łącząca klasyczne rozwiązania przygodowe, w tym mini -gry i łamigłówki z odszukiwaniem zgrabnie pochowanych przedmiotów, Yuletide Legends: Who Framed Santa Claus Brave Giant LTD i Artifex Mundi.
 
Yuletide Legends: Who Framed Santa Klaus, którego polski tytuł brzmi: Yuletide Legends: Kto Wrobił Świętego Mikołaja, to historia świątecznego detektywa, Brigitte Woolfa, który w okresie świątecznym zostaje wynajęty przez Panią Mikołajową. Ta poprosi detektywa by zajął się wyjaśnieniem sprawy kradzieży. Bezczelny złodziej odebrał jej mężowi, Świętemu Mikołajowi, głos. Utrata głosu to niestety nie wszystko, gorsze jest to, iż Mikołaj oskarżony został o o wyjątkowo bezduszną kradzież. 
 
Gra charakteryzująca się urokliwą oprawą graficzną, wieloma lokacjami, niezwykle kolorowymi, pełnymi zagadek i puzzli, w tym tych z ukrytymi obiektami. To także detektywistyczna opowieść, w której zagadki spotkają się z magią. W grze przyjdzie graczom spotkać na swojej drodze magiczne postacie, takie jak: Królową Śniegu, Jacka Frosta czy Krampusa. 
 
Premiera Yuletide Legends: Who Framed Santa Klaus na Steam w wersji na PC nastąpi 12 grudnia 2019 roku. Gra dostępna będzie także na Androida. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama