dodano: 2022-05-13 08:00:01

Zakonnica 2, horroru ciąg dalszy potwierdzony? Wszystko na to wskazuje, wybrano bowiem reżysera

Zakonnica 2, horroru ciąg dalszy potwierdzony? Wszystko na to wskazuje, wybrano bowiem reżysera
13°
0

Zakonnica 2, horroru ciąg dalszy potwierdzony? Wszystko na to wskazuje, wybrano bowiem reżysera kolejnej części rozwijającej uniwersum Obecności. 

Uniwersum Obecności przez lata coraz mocniej się rozrasta. Do jej grona zaliczamy horror Zakonnica, który miał swoją premierą cztery lata temu. Wszystko wskazuje, że produkcja grozy będzie miała swoją kontynuacją w postaci horroru Zakonnica 2, który zyskał reżysera. 

Zapoznaj się również z: Microsoft zaprezentował nowe urządzenia peryferyjne dla osób niepełnosprawnych!

O czym jest Zakonnica 2?

Na temat fabuły Zakonnicy 2 na razie nic nie wiemy. Na kolejny spin-off serii Obecność i przybliżenie kwestii fabularnej będziemy musieli jeszcze nieco poczekać. 

Tymczasem przypominamy, że pierwsza część, czyli Zakonnica to rozszerzenie uniwersum Obecności, którego fabuła przenosi widza do Rumunii, gdzie pewne młoda zakonnica popełnia samobójstwo, śledztwo w tej sprawie przejmuje ksiądz, mający pewną przeszłość i nowicjuszka zakonna. Wkrótce odkrywają przerażające tajemnice tego miejsca, którym władają demoniczne siły. 

Obsada Zakonnica 2

O obsadzie kontynuacji filmu Zakonnica, w jego drugiej odsłonie, na razie trudno wspominać, bo nic na ten temat nie wiemy. W obsadzie prawdopodobnie pojawi się Bonnie Aarons, w roli zakonnicy, aktorka znana z pierwszej części filmu, a także horroru Obecność 2, czy z romantycznej komedii Poradnik pozytywnego myślenia

Czy do obsady nowej odsłony, w filmie Zakonnica 2 dołączy także Vera Farmiga, znana z serii Obecność, także Obecność 3: Na rozkaz diabła czy serialu Bates Motel, tego nie wiemy.

Przeczytaj również: M3GAN, nowy horror twórców Obecności zaprezentowany na pierwszym zapowiadającym go plakacie

Wiemy natomiast kto ma zostać reżyserem tejże produkcji. jak donoszą serwisy Bloody Disgusting oraz Screenrant za kamerą stanie Michael Chaves, który oprócz stworzenie sequela, był także odpowiedziany za pracę nad wspomnianym filmem Obecność 3: Na rozkaz diabła, czy Topielisko. Klątwa La Llorony czy The Maiden.

Kiedy zadebiutuje Zakonnica 2?

Nie znana jest nam także data premiery Zakonnica 2, który to film jest właśnie na początku swojego powstawania. Należy sądzić, że jego premiera nastąpi najwcześniej pod koniec 2023. Jak naprawdę będzie? Trudno na razie wyrokować. 

Zwiastun Zakonnica 2

Nie istnieje także zwiastun zapowiadanego sequelu. Proponujemy zatem filmową zapowiedź poprzedniej filmowej odsłony, czyli filmu Zakonnica

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama