dodano: 2020-06-09 23:00:01
ANDIOSPC

Zapowiedziano Festiwal Spaczognia, najnowszy zestaw atrakcji do Hearthstone Popioły Rubieży!

Autor: AnoX
Zapowiedziano Festiwal Spaczognia, najnowszy zestaw atrakcji do Hearthstone Popioły Rubieży!
19°
0

Festiwal Spaczognia to nowe wielkie wydarzenie w Hearthstone Popioły Rubieży, dzięki któremu na przestrzeni gorącego miesiąca Blizzard zapewni "ogień"!
 
Fani karcianki bazującej na świecie WarCrafta od od dłuższego czasu nie mogli liczyć na nową dawkę treści, jednakże już od dziś serwery rozgrzeją się ze względu na szereg nowości zmieniających rozgrywkę!
 
Hearthstone Popioły Rubieży - Pierwsze wrażenia z nowego dodatku
 
W dniu dzisiejszym testowany wciąż tryb Ustawka doczekał się wprowadzenia zestawu stronników w postaci Kaprawego Oczka oraz Piratów, którzy mają wnieść sporo świeżości oraz okazji do kombinacji. 17. nowych wojowników oraz 4. bohaterów to zestaw niezwykle intrygujący!
 
Już od 17 czerwca będziemy się mogli zapoznać z Płomieniami Spaczenia, czyli z wielką fabularną przygodą, w której towarzyszyć będziemy Arannie Astrowidzącej podczas jej wyprawy w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania wskazane przez przeznaczenie. Pięć darmowych rozdziałów to także okazja do spotkania się z z Illidanem oraz jego łowcami demonów, dzięki którym staniemy do bezpośredniej wojny z przywódcą Rdzawego Legionu, Mecha-Jaraxxusem!
 
Wspomniana Aranna zagości także e wspomnianej Ustawce od 16 czerwca w ramach testów oraz w pełnej wersji od 30. dnia tego miesiąca. 
 
Kao the Kangaroo: Round 2 czyli urocza platformówka Kangurek Kao: Runda 2 przez ograniczony czas za darmo na Steam
 
23. czerwca udostępnione zostaną Wyzwania Przygody, w ramach których zmierzymy się z rajdami n potężnych bossów. Dzień później pojawi się Bójka Pojedynek w ramach której każdy kto polegnie otrzyma talię swojego poprzedniego oponenta.
 
1. lipca już na koniec Festiwalu Spaczognia będzie się można zapoznać także z Bójką Pojedynek, która powraca do zabawy, wobec czego z użyciem losowej talii będziemy sprawdzać możliwości złoczyńców celem uznania samego Mecha-Jaraxxusa.
 
Blizzard Entertainment przygotował także zestaw nagród, które przewidziane zostały za następujące osiągnięcia:
 
  • Ukończenie przygody Przez płomienie spaczenia: rewers Rdzawy Legion
  • Ukończenie Wyzwań przygody Przez płomienie spaczenia: złota karta Kael'thas Słońcobieżca
  • Udział w bójkach Pojedynek płomieni i Pod Kopułą Przygrzmotu: pakiet klasyczny
  • Ukończenie legendarnych zadań: maksymalnie 9 pakietów kart z Roku Smoka i Popiołów rubieży
 
Do kupienia znajdzie się zestaw Aranny Astrowidzącej, który od 17 czerwca do 7 lipca zapewni nam łowcę demonów Arannę Astrowidzącą wraz z rewersem Aranna oraz 20 pakietami kart z rozszerzenia Popiołów Rubieży.
 
Dodatek Hearthstone Popioły Rubieży ukazał się 8 kwietnia 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama